telewizja

Tak mieszka Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem. Uwagę zwraca jeden szczegół

2024-05-13 8:39

Agnieszka Kotońska to jedna z najpopularniejszych postaci w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Od lat wraz ze swoją rodziną komentuje programy telewizyjne na antenie TTV. Sam format przez blisko dekadę zyskał mnóstwo widzów, a ci polubili i samą Agnieszkę Kotońską. Jak mieszka jedna z najbardziej znanych twarzy stacji?

Gdzie mieszka Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem?

Choć program Gogglebox. Przed telewizorem na samym początku nadawania nie zyskał nie wiadomo jakiej publiki, a sam format był dość mocno krytykowany przez widzów, nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji TTV. To miano dzierżyła tuż obok show Królowe życia, po którym jednak po aferze Dagmarą Kaźmierską słuch w Internecie zaginął (wszystkie materiały zostały usunięte). Zasady formatu Gogglebox. Przed telewizorem są dość proste. Obserwujemy bohaterów, którzy na bieżąco komentują oglądane przez siebie programy telewizyjne. Dzięki temu show popularność zyskała m.in. Sylwia Bomba, która wystąpiła w jednej z edycji Tańca z gwiazdami. Widzowie sporo uwagi poświęcili też jednak innej bohaterce. Uznanie widzów szybko zyskała Agnieszka Kotońska, która pojawia się w programie w towarzystwie syna i męża.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Mieszkanie Agnieszki Kotońskiej

W programie Gogglebox. Przed telewizorem możemy obserwować, jak Agnieszka Kotońska w odważny sposób komentuje różne produkcje. Często nie gryzie się w język. Dlatego ma mniej więcej tylu samu zwolenników, co przeciwników. To nie przeszkadza jej jednak w robieniu telewizyjnej kariery i regularnym udzielaniu się w sieci. Agnieszka Kotońska zgromadziła na Instagramie ponad 335 tysięcy obserwujących. Dzieli się z nimi swoim życiem, a nie raz pokazuje i swoje sekrety. Wiele osób zastanawiało się zawsze, jak mieszka bohaterka Gogglebox. Przed telewizorem. Właśnie w social mediach możemy to zobaczyć. Jak część widzów zapewne wie, Agnieszka Kotońska mieszka w Chodzieży. Dzięki niej miejscowość stała się znacznie bardziej rozpoznawalna w Polsce. A jak wygląda jej dom? To możecie zobaczyć w naszej galerii poniżej. Ciekawym elementem, który przykuwa uwagę są z pewnością niebieskie szafki w kuchni. Nie każdy by się na takie zdecydował.

Listen on Spreaker.