telewizja

Tak mieszka Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem. Jej cztery kąty robią wrażenie

2024-05-31 11:08

Izabela Zeiske to dla widzów jedna z ulubionych uczestniczek Gogglebox. Przed telewizorem. Kobieta wraz z synem Joachimem pojawia się w programie od pierwszego sezonu. Fani produkcji pokochali ją za poczucie humoru i spory dystans do siebie i rzeczywistości. Jak mieszka gwiazda Gogglebox? Sprawdźcie w naszej galerii!

To tu mieszka Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem

Już od dekady widzowie TTV co tydzień mogą oglądać program Gogglebox. Przed telewizorem. To w nim ich ulubieni bohaterowie komentują różne produkcje telewizyjne. Czasem robią to w zabawny sposób, czasem są zgryźliwi, a innym razem mocno się wzruszają. Ale właśnie za to kochają ich widzowie. W końcu Gogglebox. Przed telewizorem utrzymuje się tyle lat na ekranie nie bez powodu. Jedną z największych gwiazd tego formatu jest z pewnością Izabela Zeiske. Ta w Gogglebox. Przed telewizorem występuje wraz z synem Joachimem od pierwszego sezonu. Widzowie błyskawicznie pokochali ten duet. Zabawną, choć z ostrym językiem - mamę i ułożonego, ale czasem pyskującego - Joachima. Ci przez ostatnie lata dość mocno się zmienili. Jednak to co pozostało niezmienne, to dom w którym mieszka Izabela ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem.

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem - dom

Dom to dla wielu osób najważniejsze miejsce na ziemi. Nie wszyscy są do niego wpuszczani, a w różnych zakamarkach można odkryć pamiątki, przywołujące wspomnienia. Nie inaczej jest w przypadku domu, w którym mieszka Izabela Zeiske Gogglebox. Przed telewizorem. Ta w programie zazwyczaj pojawia się na tle kuchni, siedząc na fotelach z synem Joachimem. Jednak jej dom jest znacznie większy, niż tylko to, co widać w kadrze. Jak mieszka Izabela Zeiske Gogglebox. Przed telewizorem? To możecie już teraz zobaczyć w naszej galerii. Trzeba przyznać, że wnętrza urządzone są w gustowny sposób i można  w nich poczuć ciepło domowego ogniska. Zobaczcie to sami w naszej galerii!