metamorfozy

Tak wyglądają dziś uczestnicy programu Bar! Część z nich jest nie do poznania

2024-06-17 6:49

Ten program sprawiał, że ulice pustoszały. Gdy bowiem na ekranach pojawiał się "Bar" wszyscy chcieli dowiedzieć się, co czeka jego uczestników i kto tym razem pożegna się z szansą na wygraną. Od emisji tego formatu minęło już wiele lat. Jak na przestrzeni tego czasu zmienili się uczestnicy? Mamy dla Was specjalną galerię!

Tak po latach wyglądają uczestnicy programu Bar

Jest początek lat 2000. Telewizja staje się dla Polaków coraz ważniejsza, a poszczególne stacje decydują się na coraz odważniejsze formaty. Jednym słowem - dzieje się. W 2001 roku do TVN wchodzi program Big brother. Format, który przełamuje tabu, pokazuje uczestników, którzy zamknięci są w domu pod czujnym okiem kamer. Widzowie szaleją i z wypiekami twarzy oglądają każdy odcinek, generując nie tylko ogromną oglądalność, ale i zyski dla stacji. Polsat postanawia, więc, że nie może być gorszy. I właśnie wtedy, rok później wchodzi na antenę z formatem Bar. W tym poznajemy równie ciekawych bohaterów, co w Big Brotherze. I znowu możemy oglądać ich w różnych, czasem nawet intymnych sytuacjach. A wszystko prowadzi jeden z najbardziej znanych prezenterów - Krzysztof Ibisz.

Co stało się ze zwycięzcami Big Brothera?

Bar: uczestnicy kiedyś i dziś

Program Bar musiał okazać się sukcesem. I tak też się stało. Widzowie Polsatu oszaleli na punkcie bohaterów, którzy zgłosili się do tego formatu i wykonywali różne zadania. Wiele osób po latach wspomina ten program z łezką wzruszenia. I trudno się dziwić - to kawał telewizyjnej historii. Jednak historia cały czas idzie do przodu, tak jak i uczestnicy hitowego programu Bar. Jesteście ciekawi, jak ci zmienili się na przestrzeni lat? Okazuje się, że niektórych trudno byłoby dzisiaj rozpoznać na zdjęciach, a co mówić o poznaniu na ulicy. W naszej galerii na dole artykułu możecie sprawdzić, jak najpopularniejsi uczestnicy programu Bar wyglądali kiedyś i jak wyglądają dziś. Możecie się nieźle zdziwić!