metamorfozy

Tak wyglądał kiedyś Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem. Nieźle się zmienił!

2024-07-01 7:50

Krzysztof Radzikowski to mężczyzna, który jest pełen niespodzianek. Przed laty osiągał ogromne sukcesy w zawodach strongmanów. A obecnie można oglądać go w popularnym programie TTV - Gogglebox. Przed telewizorem. Tam w zabawny sposób komentuje seriale i inne produkcje. Jak Krzysiek zmieniał się przez lata?

Tak zmieniał się Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem

Zawody strongmanów przed laty były w Polsce niezwykle popularne. To na nich poznaliśmy Mariusza Pudzianowskiego, który choć obecnie nie robi już tak zawrotnej kariery, jak dawniej, to jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w naszym kraju. W tym samym konkursie brał również udział Krzysztof Radzikowski. Ten też mocno zapadł w pamięć widzom programu TVN, który co weekend przyciągał przed telewizory mnóstwo osób. Kilka lat temu Krzysztof Radzikowski podjął decyzję o udziale w programie Gogglebox. Przed telewizorem i ta okazała się strzałem w dziesiątkę. Format od blisko 10 lat cieszy się bowiem ogromnym zainteresowaniem widzów i niesłabnącą oglądalność. Krzysztof Radzikowski komentuje programy w Gogglebox. Przed telewizorem razem z Dominikiem Abusem i wychodzi im to świetnie.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Gogglebox. Przed telewizorem: tak dawniej wyglądał Krzysztof Radzikowski

Dominik AbusKrzysztof Radzikowski to jeden z ulubionych duetów widzów TTV. I nic zresztą dziwnego. Panowie zawsze w zabawny sposób komentują produkcje w Gogglebox. Przed telewizorem i cechują się też dużym dystansem do siebie samych. Nie raz możemy zobaczyć, jak żartują z siebie nawzajem. Krzysztof Radzikowski budzi też niemały podziw u widzów z powodu dawnych osiągnięć. To bowiem mistrz świata federacji World Strongman Federation w 2012 roku. Nie wszyscy pamiętają jednak, jak zmieniał się Krzysztof Radzikowski. W naszej galerii możecie zobaczyć fotki gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem z czasów zawodów, a nawet z dzieciństwa! Wszystko znajdziecie poniżej.