Mata

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Tak wyglądał Mata w dzieciństwie. Jego mama już wtedy wróżyła mu sukces

2023-05-29 12:03

Z okazji wypadającego 26 maja Dnia Matki Arletta Matczak, mama Maty, zamieściła w sieci archiwalne zdjęcia swojej pociechy. W poruszającym wpisie podsumowała, czym jest dla niej macierzyństwo i zdradziła, iż od pierwszego dnia wiedziała, że jej syn będzie kimś niezwykłym. To aktualnie najpopularniejszy raper w Polsce.

Mata nie miał nawet 20 lat, gdy udało mu się osiągnąć wielki sukces. Za sprawą kawałka Patointeligencja o artyście dowiedziała się cała Polska. Raper szybko udowodnił, że nie jest tylko sezonową gwiazdą i dziś uchodzi za jednego z najważniejszych graczy na polskiej scenie rapowej. 22-letni Matczak mocno angażuje się w sprawy społeczne, w tym w zmianę polskiego prawa. W kwietniu 2022 roku artysta powołał do życia Fundację 420, której celem jest depenalizacja marihuany w Polsce. O tym, że Mata ma szansę zmienić świat, mama rapera wiedziała od chwili jego narodzin. Z okazji Dnia Matki pani Arletta Matczak zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z czasów, gdy Michał był jeszcze małym chłopcem. Kobieta jasno dała do zrozumienia, że od pierwszych chwil czuła, iż osiągnie wielki sukces.

Mata przesuwa premierę płyty. Pojawiły się urzędowe problemy

Mata śpiewa disco polo? | Dokończ Piosenkę #1

Mata w dzieciństwie

Mata niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Jego mama, pani Arletta, postanowiła jednak podzielić się refleksjami dotyczącymi rodzicielstwa. Dzień po Dniu Matki na profilu matki rapera pojawiło się opatrzone poruszającym opisem zdjęcie przedstawiające małego Matę.

Bycie Mamą to najtrudniejsza, a zarazem najpiękniejsza w życiu rola do odegrania i... wielka misja do wykonania, zwłaszcza wtedy; gdy na świat wydajesz Niezwykłego Malucha i wiesz to od pierwszego spojrzenia w Jego nowo narodzone oczęta.... - napisała.

Niezwykły Maluch z fotografii ma już 22 lata i bezsprzecznie zmienił polską branżę muzyczną.

Źródło: Tak wyglądał Mata w dzieciństwie. Jego mama już wtedy wróżyła mu sukces