Tak zaczynał jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Do sieci trafiło nagranie

i

Autor: Instagram.com/telewizja.polotv Tak zaczynał jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Do sieci trafiło nagranie

Tak zaczynał jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Do sieci trafiło nagranie

2022-11-25 19:21

Program Disco Star to kopalnia talentów disco polo. Właśnie tutaj swoją karierę zaczynało wielu wokalistów i wokalistek disco polo. W 2014 roku w jury zasiadały takie legendy polskiej muzyki tanecznej jak Marcin Miller i Shazza a swoich sił próbował Karol Zawrotniak – lider zespołu Defis. Do sieci trafiło nagranie z jego występu.

Dziś Karol Zawrotniak to lider i wokalista zespołu Defis. Grupa disco polo zasłynęła piosenką  „Niespotykany kolor" ale początki kariery jednego z najpopularniejszych wykonawców disco polo były inne. W 2014 roku piosenkarz wziął udział w talent show Disco Star w Polo TV. Zaśpiewał piosnkę zespołu Classic pod tytułem „Jolka, Jolka”. Wokalista miał wtedy 21 lat, a jego występ ocenili m.in. Shazza i Marcin Miller z zespołu Boys. Stacja Polo TV właśnie przypomniała ten występ. Na Instagramie pojawiło się krótkie archiwalne nagranie, nie brakuje komentarzy, że Karol wymiatał już wtedy, mimo, że programu nie wygrał. Zobacz poniżej, jak wokalista zespołu Defis wyglądał i śpiewał kilka lat temu.

ZOBACZ TEŻ: Karol Zawrotniak (Defis) pozuje do zdjęcia z piękną brunetką! Kim jest ta kobieta?

Sonda
Pamiętasz pierwszy występ Karola Zawrotniaka w telewizji?
Defis w Pierwsza Zmiana Show