metamorfozy

Tak zmieniła się Anna Palka z W11! Jak była policjantka wygląda dziś?

2024-05-21 17:37

Serial W11. Wydział śledczy cieszył się przed laty ogromną popularnością. Podobnie zresztą, jak i grający w nim aktorzy - emerytowani policjanci. Ci szybko zyskali popularność i rozpoznawalność na ulicach. Jedną z takich osób była m.in. Anna Palka, która w produkcji występowała przez wiele lat. Jak wygląda dziś?

Anna Palka z W11. Wydział śledczy dziś

Serial W11. Wydział śledczy był przed laty jedną z najpopularniejszych produkcji kryminalnych, a i do dziś ma spore grono fanów, którzy oglądają powtórki. Trudno się temu dziwić. Produkcja, której akcja rozrywała się na komendzie przy Pomorskiej nie tylko prezentowała sprawy kryminalne w ciekawy sposób i odkrywała tajniki pracy policji, ale i była kopalnią cytatów. Policjanci, którzy występowali w W11. Wydział śledczy błyskawicznie zyskali sławę i rozpoznawano ich na ulicach. W serialu TVN grali m.in. Anna Potaczek, Maciej Dębosz, Sebastian Wątroba, Joanna Czechowska czy Anna Palka. Ostatnia z nich ostatnio znów dała o sobie znać i pokazała się na telewizyjnych ekranach. Jak Anna PalkaW11. Wydział śledczy zmieniła się przez lata? Mamy dla Was zdjęcia.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

W11. Wydział śledczy: jak wygląda dziś Anna Palka?

Fani serialu W11. Wydział śledczy na wieść o końcu produkcji mocno się zasmucili. Przez lata zdążyli się bowiem mocno związać z grającymi w produkcji bohaterami i nic zresztą dziwnego, ponieważ towarzyszyli im oni przez kilka dni w tygodniu. Jakiś czas temu na ekrany TVN powrócił jednak serial Detektywi. A w nim w rolę serialowych detektywów wcielili się tym razem Anna PotaczekMaciej Dębosz, których widzowie znali z produkcji W11. Wydział śledczy. Jednak nie tylko oni wrócili na ekrany, bo i znana już oglądającym TVN - Anna Palka. Ta w serialu pojawia się ostatnio coraz częściej i trzeba przyznać, że mimo upływu lat nie wypadła z formy. A jak mocno się zmieniła? To możecie zobaczyć na fotkach w galerii poniżej. Znajdziecie w niej zdjęcia z W11. Wydział śledczy, ale i aktualne fotki dawnej policjantki.