metamorfozy

Tak zmieniła się lubiana bohaterka programu Kanapowczynie! Jej metamorfoza szokuje

2024-06-10 6:02

Widzowie programów telewizyjnych kochają różnego rodzaju metamorfozy. Jedni zmieniają swoje mieszkania, inni restauracje, a niektórzy zmieniają całe swoje życie, za pomocą metamorfozy sylwetki. Tak było w przypadku jednej z uczestniczek programu Kanapowczynie. Ta przeszła niesamowitą przemianę, która robi wrażenie.

Kanapowczynie: ta metamorfoza przejdzie do historii

Choć wiele z programów w telewizji nastawionych jest wyłącznie na dawanie rozrywki, to można znaleźć i takie, którym można przypisać w pewnym stopniu misję. Kilka z takich produkcji nadawanych jest m.in. na antenie TTV. A jedną z nich jest program Kanapowczynie. W pierwszej wersji widzowie mogli oglądać ten format pod nazwą Kanapowcy. W obu możemy obserwować, jak tytułowi bohaterowie zmieniają swoje niezdrowe przyzwyczajenia, walczą o zmniejszenie wagi i poprawę swojego życia. Wszystko pod czujnym okiem Krzysztofa Ferenca, który dba o to, by uczestnicy nie tylko trzymali diety i wykonywali ćwiczenia, ale i mieli odpowiednie nastawienie mentalne. Tylko połączenie tego wszystkiego może bowiem sprawić, że program Kanapowczynie przyniesie efekt. O tym mogła przekonać się uczestniczka ostatniej edycji.

Kinga Zawodnik na ściance po zrzuceniu 50 kg! Drastyczna metamorfoza!

Kanapowczynie 2: to tyle schudła Aneta!

Nie wszystkie metamorfozy w programach KanapowcyKanapowczynie się udały. Część uczestników doszła bowiem w trakcie nagrań do wniosku, że nie jest w stanie wytrzymać na diecie i muszą się poddać. Są jednak przemiany, które naprawdę robią ogromne wrażenie. Jedną z nich jest niewątpliwie metamorfoza, którą przeszła Aneta z programu Kanapowczynie 2. Ta podczas całego sezonu dawała z siebie wszystko i wylewała siódme poty na siłowni. A to wszystko po to, by osiągnąć swój wymarzony cel, jakim jest utrata wagi. To zdecydowanie się opłaciło! Uczestniczka Kanapowczynie 2 zrzuciła bowiem 43 kilogramy! I trzeba przyznać, że zmieniła się nie do poznania! To możecie zobaczyć na fotkach w galerii poniżej. Metamorfoza uczestniczki Kanapowczynie 2 robi wrażenie.

Listen on Spreaker.