telewizja

Takiej walki nikt się nie spodziewał! Alex pobiła Joachima z Gogglebox. Przed telewizorem

2024-06-23 11:06

Gwiazdy TTV nie raz udowadniały już, że walka, szczególnie o zwycięstwo jest dla nich czymś zupełnie naturalnym. To można było zobaczyć m.in. w formatach 99. Gra o wszystko czy Nasi w mundurach. Ostatnio jednak doszło do nietypowego starcia. Alex z programu Diabelnie boskie pobiła bowiem Joachima z Gogglebox. Przed telewizorem.

Joachim Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem vs. Alex z Diabelnie boskie

Programy Gogglebox. Przed telewizoremDiabelnie boskie to ulubione produkcje widzów TTV. Te za każdym razem przed ekranami gromadzą mnóstwo widzów, którzy chcą zobaczyć, jak zostaną skomentowane programy telewizyjne, a także co wydarzyło się w życiu ich ulubionych bohaterek. To sprawiło, że zarówno uczestnicy Gogglebox. Przed telewizorem, jak i formatu Diabelnie boskie dorobili się pokaźnego grona fanów. Na brak popularności nie narzeka m.in. Joachim Zeiske, który przeszedł ostatnio mocną metamorfozę, jeśli chodzi o wygląd i coraz częściej pokazuje się bez koszulki. Niezwykle popularna jest również Alex z show Diabelnie boskie. Ostatnio ku zaskoczeniu internautów między tą dwójką doszło do poważnego starcia! Mało tego, Alex pokonała Chimka!

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLSCY KIBICE W POCIĄGU?

Alex z Diabelnie boskie pobiła Joachima z Gogglebox. Przed telewizorem

Takiego pojedynku raczej nikt się nie spodziewał. Jednak admini profilu TTV na Instagramie nie narzekają na brak kreatywności i ostatnio zaserwowali widzom dość nietypowe starcie. W tym znaleźli się Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem i Alex z Diabelnie boskie. O co toczył się bój? O lepsze zdjęcie na skałach! Joachim Zeiske prezentuje na swoim wyrzeźbioną klatę, natomiast Alex pokazuje swoją piękną sylwetkę. Kto wyszedł zwycięsko z tego pojedynku? Okazuje się, że Alex pobiła Joachima bez żadnej taryfy ulgowej! To jej imię częściej pojawia się w komentarzach internautów, którzy mieli rozstrzygnąć, kto ma lepszą fotkę. Czy zgadzacie się z nimi? Zobaczcie zdjęcie poniżej i oceńcie sami!

Listen on Spreaker.