Taniec z Gwiazdami 2022. Kto wystąpi w 13. Edycji? Sprawdź, kto z kim tańczy

i

Autor: facebook.com/tanieczgwiazdamipolsat Taniec z Gwiazdami 2022. Kto wystąpi w 13. Edycji? Sprawdź, kto z kim tańczy

Taniec z Gwiazdami 2022. Kto wystąpi w 13. edycji? Sprawdź, kto z kim tańczy

2022-08-28 17:58

Taniec z Gwiazdami 2022 już 29 sierpnia. W 13. edycji Dancing with the Stars wystąpi wiele gwiazd ekranu i celebrytów. Fani popularnego programu zastanawiają się kto z kim zatańczy i kto tym razem wygra Kryształową Kulę. Tego drugiego nie wiemy ale poniżej informujemy jak prezentują się pary nowej edycji Tańca z Gwiazdami 2022.

Taniec z Gwiazdami 2022 będzie można oglądać w każdy poniedziałek, począwszy od 29 sierpnia. W 13. już edycji wystąpi m.in. Natalia Janoszek, której partnerem będzie Rafał Maserak. Oprócz nich do rywalizacji o Kryształową Kulę stanie 11 par. Poprzednią edycje tanecznego show wygrał aktor Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. To właśnie do nich trafiła nagroda główna, czyli wspomniana już Kryształowa Kula ale także pieniądze - odpowiednio 100 tysięcy i 50 tysięcy złotych. Kto wystąpi w 13. edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami 2022?

ZOBACZ TEŻ: Taniec z Gwiazdami 2022. Kiedy jest nowa edycja, w której wystąpi Natalia Janoszek? Data i godzina rozpoczęcia popularnego programu

Taniec z Gwiazdami 2022. Kto wystąpi w 13. Edycji? Sprawdź, kto z kim tańczy

Taniec z Gwiazdami 2022 to wielkie emocje dla fanów tańca i artystów oraz celebrytów. Jak wspomnieliśmy wystąpi 11 par. Gwiazdom na parkiecie towarzyszyć będą profesjonalni tancerze. Lista uczestników programu Taniec z Gwiazdami 2022 prezentuje się niezwykle ciekawie. W programie wystąpią: Krzysztof Rutkowski, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska, Łukasz Płoszajski, Jacek Jelonek, Wiesław Nowobilski, Agnieszka Litwin, Michał Mikołajczak, Natalia Janoszek, Jamala, Karolina Pisarek. W galerii poniżej znajdziesz informacje, kto z kim zatańczy.

Taniec z Gwiazdami 2022 – jurorzy. Kto będzie oceniał występy w nowej edycji Tańca z Gwiazdami?

Jurorzy programu Taniec z Gwiazdami 2022 to temat, który budzi emocji prawie tak, jak wybór gwiazd do tańca. Od dłuższego czasu mówiło się o zmianach jakie miały nadejść w nowej edycji. W środowisku krążyły plotki, że o posadę mieli ubiegać się  m.in. Agnieszka Kaczorowska i Marcin Hakiel. Jednak producenci nie zdecydowali się na takie działania. Uczestników 13. edycji programu Taniec z Gwiazdami będą oceniać: Andrzej „Piasek” Piaseczny, Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski.

 Taniec z Gwiazdami 2022 – prowadzący. Kto poprowadzi nową edycję?

Taniec z Gwiazdami 2022 poprowadzą aż trzy osoby. Jak informują producenci „W 13. edycji zobaczymy jedyny i niepowtarzalny duet Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza! A towarzyszyć im będzie specjalistka od tańców latynoamerykańskich, wedding plannerka, prowadząca program Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej - Izabela Janachowska”. Kulisy ponownie poprowadzą Wiktoria Gąsiewska oraz Patryk Cebulski.

Sonda
Taniec z Gwiazdami 2022. Której parze kibicujesz?
Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)