Wielka zmiana w jury show Taniec z gwiazdami?! Iwona Pavlović może stracić stołek!

i

Autor: AKPA Wielka zmiana w jury show Taniec z gwiazdami?! Iwona Pavlović może stracić stołek!

telewizja

Taniec z gwiazdami czekają zmiany! Iwona Pavlović pożegna się z programem?!

2023-12-04 13:39

Takiej informacji nikt się nie spodziewał! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Tańca z gwiazdami może stracić pracę. Według nieoficjalnych informacji w kolejnej edycji tanecznego show Polsatu nie zobaczymy Iwony Pavlović. Mało tego - w roli jurorki może zastąpić ją zupełnie inna, młodsza tancerka.

Taniec z gwiazdami bez Iwony Pavlović?

Ivona Pavlović to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Tańca z gwiazdami, bez której wielu osobom trudno jest sobie wyobrazić to taneczne show. Jeszcze w czasach, gdy w programie pojawiała się Beata Tyszkiewicz, niezwykle popularne były różne docinki ze strony pań względem siebie. Potem po odejściu z programu znanej aktorki, Pavlović nieco złagodniała, jednak nadal pozwalała sobie na ostre uwagi w kierunku uczestników. W końcu nie bez powodu wziął się jej pseudonim - czarna mamba. I mimo, że Iwona Pavlović była czasami wyjątkowo ostra, to właśnie za to uwielbiali ją widzowie. Teraz okazuje się, że wkrótce może się to zmienić. Według informacji Super Expressu znana tancerka może pożegnać się z posadą jurorki w Tańcu z gwiazdami. A to jeszcze nie koniec zmian.

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Agnieszka Kaczorowska zastąpi Iwonę Pavlović w Tańcu z gwiazdami?

Wiele osób nie wyobraża sobie Tańca z gwiazdami bez Iwony Pavlović za jurorskim stołem. Ale taka może być kolejna edycja programu, która ma pojawić się na ekranach już wiosną. Dlaczego może w niej zabraknąć czarnej mamby? Tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast nieoficjalnie, że chrapkę na posadę jurorki ma mieć Agnieszka Kaczorowska. Aktorka Klanu i tancerka Tańca z gwiazdami miała już ponoć dostać propozycję udziału w kolejnej edycji show. Jak donosi jednak Super Express - ma ona chrapkę na więcej niż tylko posadę uczestniczki. Czy Polsat spełni marzenie Kaczorowskiej i zobaczymy ją za jurorskim stołem? I czy faktycznie w nowej odsłonie Tańca z gwiazdami zabraknie Iwony Pavlović? O tym przekonamy się zapewne już za kilka miesięcy.