Taniec z Gwiazdami jednak nie wróci wiosną. “Formuła trochę się już wyczerpała”

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami jednak nie wróci wiosną. “Formuła trochę się już wyczerpała”

Programy rozrywkowe

Taniec z Gwiazdami jednak nie wróci wiosną. “Formuła trochę się już wyczerpała”

2023-11-13 23:28

W wyniku licznych zmian wprowadzonych w Telewizji Polsat przez Edwarda Miszczaka, “Taniec z Gwiazdami” wyleciał z jesiennej ramówki i miał zaliczyć “lekką” obsuwę do wiosny. Teraz się jednak okazało, że fani tanecznego show poczekają na jego powrót jeszcze dłużej…

Taniec z Gwiazdami już nie jest cool? Program wyleciał z wiosennej ramówki Polsatu

Jak informuje Portal Press, “Taniec z Gwiazdami” jednak nie ukaże się wiosną. Na obecną chwilę przyszłość formatu stoi pod znakiem zapytania. Powód? Obawy włodarzy stacji, że program nie jest już w stanie przyciągnąć i zatrzymać przed odbiornikami odpowiedniej liczby widzów. Pudelek, powołując się na swoje źródła, podaje, że zdaniem Edwarda Miszczaka formuła “Tańca z Gwiazdami” się już wyczerpała i aby spełnić oczekiwania, tj. zwyczajnie się opłacać, do nowej edycji należałoby zaangażować gwiazdy z prawdziwego zdarzenia – wielkie nazwiska polskiego show-bizu. A ten wymóg nie został ponoć dotąd spełniony.

Edward uważa, że formuła “Tańca...” trochę się już wyczerpała. Zwłaszcza że to program, na który stacja wykładała do tej pory naprawdę ogromne pieniądze. Te mogłyby się pewnie zwrócić tylko wtedy, jeśli wśród uczestników pojawiłyby się naprawdę mocne nazwiska, te z najwyższej półki. A udziału takowych zewnętrzny producent programu nie jest w stanie zagwarantować – informuje rzeczone źródło [za: Pudelek].

CZYTAJ TAKŻE: Nowy program reality show MIAŻDŻONY w sieci. Wśród uczestniczek Natalia Janoszek i Ewelona

Co dalej z “Tańcem z Gwiazdami”? Będzie edycja “All Stars”?

Ten sam informator twierdzi, że rozważano opcję wypuszczenia edycji “All Stars”, czyli najlepsi z najlepszych, ale pomysł został na razie zawieszony. Dla włodarzy Polsatu priorytetem jest ponoć “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czyli program, który stale utrzymuje się w ramówce, dobrze się ogląda i wiosną doczeka się właśnie tego typu odsłony. A jak potoczą się losy TzG? Program spadnie z rowerka, czy stanie na wysokości zadania i odrodzi się niczym feniks z popiołów? Czas pokaże. Jego fani muszą uzbroić się jednak w cierpliwość.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM