Taniec z Gwiazdami: Marcin Hakiel nie wierzy w swoją partnerkę? Fani: “Jest aż tak źle?”

i

Autor: Telewizja Polsat Taniec z Gwiazdami: Marcin Hakiel nie wierzy w swoją partnerkę? Fani: “Jest aż tak źle?”

Programy telewizyjne

Taniec z Gwiazdami: Marcin Hakiel nie wierzy w swoją partnerkę? Fani: “Jest aż tak źle?”

2024-03-01 0:27

Taniec z Gwiazdami 2024 rusza za chwilę, a w sieci wrze. Zdecydowanie najbardziej kontrowersyjną parą są Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska, znana jako Królowa Życia. Gdy ogłoszono, że ta dwójka wystąpi ze sobą w parze, w mediach zaczęły pojawiać się opowieści dziwnej treści o ich rzekomym konflikcie. Ile jest w tym prawdy?

Taniec z Gwiazdami 2024 – Marcin Hakiel i Dagmara Kaźmierska szybko odpadną? Internauci mają teorię

Gdy Marcin Hakiel zamieścił na Instagramie fotkę, na której pozuje ze swoją partnerką z Tańca z Gwiazdami, Dagmarą Kaźmierską, w komentarzach zawrzało. Tancerz podpisał bowiem zdjęcie słowami: Co nie dotańczymy to dowyglądamy, co internauci zrozumieli jako jasny przekaz, że jego zdaniem nie zajdą w programie zbyt daleko.

Czemu piszesz co nie dotańczymy, jest aż tak źle? – skomentował jeden internauta.

Inni zaczęli pisać, że współczują tancerzowi takiej parterki (Dagmara Kaźmierska to postać dość kontrowersyjna). Tutaj nie obyło się bez komentarzy głównych zainteresowanych.

Nie ma czego, pozdrawiam – odpisała celebrytka.

Jedziemy z tematem, królowa – wtórował jej Hakiel.

SPRAWDŹ TEŻ: Taniec z Gwiazdami 2024 – UCZESTNICY i PARY. Kto zawalczy o Kryształową Kulę i co o nim wiemy?

Taniec z Gwiazdami 2024 – Dagmara Kaźmierska nie chce tańczyć z Marcinem Hakielem? To ponoć bzdura

Tak czy inaczej, w sieci zaczęły pojawiać się dziwne informacje jakoby programowa para była ze sobą skonfliktowana. Dagmara Kaźmierska miała rzekomo uważać, że Marcin Hakiel jest dla niej… za stary. Miało jej się też nie podobać to, jak przebiegało jego rozstanie z Kasią Cichopek (mowa o publicznym praniu brudów).

Ona uważa, że Hakiel jest dla niej... za stary! Chciałaby tańczyć z jakimś przystojnym młodzikiem. Ponoć padły słowa “przechodzony towar”. Poza tym nie szanuje go za całą tą dramę z Cichopkami. Marcin z kolei obawia się przede wszystkim, że ze względu na wiek Dagmary i jej kontuzję nogi szybko odpadnie, a liczył na wielki i triumfalny powrót – podał do informacji SE, powołując się na swoje źródła.

Wówczas na scenę wkroczył Jastrząb Post, który skontaktował się ze swoimi informatorami wewnątrz Polsatu. Zgodnie z ich oświadczeniem nie ma mowy o żadnym konflikcie, choć rzeczywiście – początkowo były pewne… wątpliwości (ale innej natury). Reszta ma być jednak wyssana z palca.

Marcin początkowo się martwił, że Dagmara ma kontuzję nogi i nie będzie gotowa na długie i intensywne treningi. Ale już po pierwszych próbach zmienił zdanie. Z kolei Dagmara w ogóle nie miała problemu z tym, kogo wybrała dla niej produkcja. Uważa, że Marcin jest dojrzały i opiekuńczy i dobrze czuje się w jego towarzystwie – czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez Jastrząb Post.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska