TANKUJ Z VOX FM

Tankuj z VOX FM już niebawem w kolejnym mieście! Byliśmy już w Łodzi i we Wrocławiu

2024-04-19 9:01

Nikt tak nie tankuje, jak VOX FM i Circle K! Za nami kolejne odsłony naszej akcji "Tankuj z VOX FM". Do tej pory zadbaliśmy o to, żebyście mieli pełne baki na ferie i na święta. A już niebawem ponownie napełnimy Wasze samochody. Gdzie będziemy tym razem? Tego dowiecie się już wkrótce. Tymczasem zobaczcie, jak bawiliśmy się ostatnio.

Tankuj z VOX FM we Wrocławiu i w Łodzi

Ferie i święta - to jedne z dwóch najważniejszych okresów w roku, kiedy potrzebujemy mieć pełny bak. Ruszamy w Polskę i świat, żeby odpocząć i spotkać się z naszymi bliskimi. VOX FM, jak zawsze przy takich okazjach jest razem z Wami! Na chwilę przed feriami i Wielkanocą zadbaliśmy o to, żeby Wasze samochody zostały zalane do pełna! Wszystko w ramach naszej akcji Tankuj z VOX FM. Tę zorganizowaliśmy razem z Circle K. Gościliśmy na stacjach we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 84, i w Łodzi przy ul. Włókniarzy 202. We Wrocławiu tankowaliśmy na ferie, w Łodzi na święta. I świetnie się przy tym bawiliśmy! Na miejscu nie brakowało emocji.

Zobacz co się działo podczas akcji tankuj z VOX FM

Tankuj z VOX FM - niebawem kolejna odsłona

Na stacjach Circle K we Wrocławiu i w Łodzi pojawiło się mnóstwo Waszych samochodów. A te z wielką przyjemnością tankowaliśmy do pełna. Nie udałoby się to bez pomocy wspaniałych ekip i kierowników stacji Circle K we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 84, i w Łodzi przy ul. Włókniarzy 202, którym serdecznie dziękujemy. Jak wyglądało tankowanie? We Wrocławiu byliśmy z akcją Tankuj z VOX FM na ferie, a w Łodzi z Tankuj z VOX FM na święta. To możecie zobaczyć w naszej galerii, którą zamieszczamy poniżej. Już teraz możemy Wam zdradzić, że niebawem ponownie spotkamy się w ramach naszej zabawy Tankuj z VOX FM. Kiedy? Majówka zbliża się wielkimi krokami, więc... Na razie nic więcej Wam nie zdradzimy. Ale wszystkiego na pewno dowiecie się słuchając VOX FM!