Tego nie wiecie o bliźniaczkach z Gogglebox. Przed telewizorem! Nie zgadniecie, czym się zajmują

i

Autor: Player.pl Tego nie wiecie o bliźniaczkach z Gogglebox. Przed telewizorem! Nie zgadniecie, czym się zajmują

telewizja

Tego nie wiecie o bliźniaczkach z Gogglebox. Przed telewizorem! Nie zgadniecie, czym się zajmują

2024-06-30 22:32

Bliźniaczki z programu Gogglebox. Przed telewizorem to jedna z najpopularniejszych par w tym formacie TTV. Co tydzień rozbawiają fanów produkcji do łez i przez ten czas zdążyły dorobić się pokaźnego grona fanów. W sieci obserwuje je bowiem niemal 65 tysięcy osób. Nie wszyscy wiedzą jednak, jak ich życie wygląda na co dzień.

Gogglebox. Przed telewizorem: takie na co dzień są bliźniaczki

Niewiele jest w telewizji programów, które są w stanie utrzymać się w ramówce ponad 10 lat i w dodatku co sezon osiągać niemałe wyniki oglądalności. A w przypadku formatu Gogglebox. Przed telewizorem się to udało. Nie tylko sama produkcja cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, ale i jej uczestnicy. W sieci mają mnóstwo obserwatorów. Chociażby Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem może pochwalić się profilem, na którym obserwuje ją ponad 900 tysięcy osób. W tym pomógł z pewnością fakt, że w produkcji TTV pojawia się od pierwszego odcinka. Nieco później do Gogglebox. Przed telewizorem dołączyły popularne bliźniaczki - Agnieszka i Ewa. Jednak choć w show TTV nie są od samego początku, to widzowie i tak błyskawicznie je polubili.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: co bliźniaczki robią na co dzień?

Ten śmiech znają wszyscy widzowie TTV. Bliźniaczki z programu Gogglebox. Przed telewizorem nie krępują się bowiem na ekranie i nie raz odpinają wrotki, dając widzom mnóstwo rozrywki, podczas oglądania seriali i innych formatów telewizyjnych. Jakie są jednak na co dzień bliźniaczki z Gogglebox. Przed telewizorem? O tym można przekonać się m.in. na ich profilu na Instagramie. Tam dziewczyny pokazują swoje życie codzienne. Popularne bliźniaczki pochodzą ze Śląska. I znają się na gotowaniu, jak mało kto. Obie pracowały w gastronomii. Oprócz udziału w programie Gogglebox. Przed telewizorem ostatnio można je też oglądać na ekranie w innej formie. Niedawno wystąpiły np. w teledysku do piosenki Kasi Malżyckiej. Nic zresztą dziwnego, bo bliźniaczki z Gogglebox. Przed telewizorem śpiewać też bardzo lubią! Oprócz tego Agnieszka jakiś czas temu wzięła udział w szkoleniu dotyczącym włosów. Czyżby planowała nową ścieżkę kariery?

Listen to "Tango. Sławomir Mrożek. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.