telewizja

The Traitors. Zdrajcy: finał może mocno zaskoczyć. To ona wygra program?

2024-05-21 18:05

Przed nami wielki finał programu The Traitors. Zdrajcy. Ten od początku sezonu wzbudza ogromne emocje u telewidzów, a teraz wzrosły one jeszcze bardziej, ponieważ już w środę dowiemy się, czy wygrają zdrajcy czy lojalni. Emocje sięgają zenitu, a w sieci nie brakuje domysłów i ewentualnych przecieków.

The Traitors. Zdrajcy: kto wygra program?

Rozgrywka w programie The Traitors. Zdrajcy jest już na ostatniej prostej. Choć to dopiero pierwszy sezon programu, to format bardzo szybko zyskał duże uznanie wśród widzów. Nic zresztą dziwnego. Jego formuła potrafi mocno wciągnąć. W strategicznej rozgrywce biorą bowiem udział zdrajcy i lojalni. Ci pierwsi co noc pozbywają się jednego z lojalnych w drodze eliminacji. Zadaniem lojalnych jest natomiast, jak najszybsze wytropienie zdrajców i wypędzenie ich z zamku w głosowaniu. Od początku The Traitors. Zdrajcy liczba zdrajców mocno się zmieniała. Obecnie w rozgrywce z tej grupy pozostała tylko Olga, którą do grona zdrajców kilka odcinków temu zaprosiła Dominika, która sama pożegnała się potem z programem. W grze zostało już bardzo niewiele osób. Kto zwycięży w The Traitors. Zdrajcy?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

The Traitors. Zdrajcy: Olga wygra program?

Przed nami ostatni odcinek The Traitors. Zdrajcy w tym sezonie. Już w środę dowiemy się, czy rozgrywkę wygrają zdrajcy czy lojalni. W sieci nie brakuje komentarzy widzów, którzy obstawiają, jaki może być wynik gry. Zdania są dość podzielone, jednak w większości komentarzy przewija się jedno imię - Olga. Ta obecnie w The Traitors. Zdrajcy reprezentuje tytułowych zdrajców. Dziewczyna jest dobrze przygotowana do rozgrywki, ponieważ zapoznała się z zasadami formatu. Czy to pomoże jej w wygranej? Widzowie nie mają wątpliwości.

Olga 3mam kciuki zebys to wygrala❤️

Olga Łódź trzyma kciuki za Ciebie 🙌👏

Mam nadzieję że Olga wygra ❤️❤️❤️

- czytamy w komentarzach w sieci.

Czy faktycznie to Olga wygra program The Traitors. Zdrajcy? O tym dowiemy się już w środę o 21:35 w TVN.