telewizja

The Traitors. Zdrajcy: produkcja przekazała ważną informację. Niektórzy mocno się ucieszą

2024-05-08 14:57

Program The Traitors. Zdrajcy wzbudza od kilku tygodni wielkie emocje u widzów TVN. Kolejni uczestnicy odpadają decyzją zdrajców, ale i sami zdrajcy nie mają łatwej rozgrywki, gdyż są eliminowani przez lojalnych. Teraz produkcja podzieliła się ważną informacją dla widzów. Część może być mocno szczęśliwa.

The Traitors. Zdrajcy: casting do nowej edycji

Program The Traitors. Zdrajcy nadawany jest na antenie TVN od początku wiosennej ramówki. Format, który prowadzi Malwina Wędzikowska wzbudza duże emocje u widzów i nic zresztą dziwnego. Od kilku tygodni możemy bowiem śledzić losy lojalnych i zdrajców, którzy walczą o dużą kasę i wzajemnie się eliminują. Z programem rozstało się już kilkunastu uczestników. Ci eliminowani są przez zdrajców, którzy podczas nocnej narady w The Traitors. Zdrajcy decydują, kto tym razem pożegna się z rozgrywką. Jednak nie tylko lojalni są zmuszeni opuścić show. Wyeliminowano już również kilku zdrajców. To Monika, Aleks i Dominika. I choć rozgrywka w obecnym sezonie The Traitors. Zdrajcy nadal trwa, to już pojawiła się informacja, która może mocno ucieszyć niektóre osoby. Powstanie kolejna edycja!

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

The Traitors. Zdrajcy: powstanie druga edycja

Na razie nie wiadomo kiedy zostanie wyemitowana druga edycja programu The Traitors. Zdrajcy. Jednak z pewnością wiele osób może się ucieszyć, ponieważ ten format mocno przypadł do gustu wielu widzom. TVN ogłosił casting do kolejnej edycji programu. Kto może wziąć udział w castingu do The Traitors. Zdrajcy 2? Jednym z głównych warunków udziału jest to, by być pełnoletnim. Należy też odpowiedzieć na kilka pytań m.in. o swojego ulubionego uczestnika pierwszej edycji programu, o nietypowe umiejętności, a także zdecydować czy chcielibyśmy być zdrajcą czy lojalnym. Formularz zgłoszeniowy do kolejnej edycji programu The Traitors. Zdrajcy dostępny jest pod tym linkiem.