telewizja

The Traitors. Zdrajcy: zasady programu zostały złamane! Malwina Wędzikowska się wygadała

2024-05-17 13:11

The Traitors. Zdrajcy to program, który pokochali widzowie TVN. Format w wiosennej ramówce osiąga niesamowite wyniki oglądalności. Teraz okazuje się jednak, że doszło do złamania zasad programu! Do wszystkie przyznała się prowadząca - Malwina Wędzikowska. O co poszło? Sytuacja była naprawdę straszna.

The Traitors. Zdrajcy: Malwina Wędzikowska o złamaniu zasad

Chyba nikt nie ma już co do tego wątpliwości - wiosenna ramówka TVN z pewnością należy do programu The Traitors. Zdrajcy. To w nim możemy oglądać rozgrywkę, w której między sobą walczą lojalni i zdrajcy. Zadaniem obu grup jest wzajemne eliminowanie się z formatu. A to wszyscy po to, by na koniec rozgrywki zgarnąć niemałą kasę. Program budzi w Internecie niezwykle duże emocje. I nic zresztą dziwnego. Prowadząca, którą jest Malwina Wędzikowska niesamowicie sprawdza się w swojej roli. Nie zawiodły również castingi na samych uczestników. Tych w programie The Traitors. Zdrajcy zostało już niewielu. Zanim jednak doszliśmy do tego etapu, w programie TVN doszło do złamania zasad i formuły programu. O wszystkim wygadała się Malwina Wędzikowska.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

The Traitors. Zdrajcy: Monika przeraziła produkcję

O ciekawostkach z pracy na planie prowadzący różnych programów zazwyczaj nie mówią zbyt wiele. Obowiązuje bowiem zasada o tym, że co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas. Ostatnio Malwina Wędzikowska The Traitors. Zdrajcy zrobiła jednak wyjątek od tej reguły i wyjawiła jeden z sekretów produkcyjnych. Chodzi o sytuację z Moniką. Ta wprost podczas obrad okrągłego stołu przyznała, że jest zdrajcą, czego oczywiście zrobić nie powinna. Pozostali uczestnicy The Traitors. Zdrajcy, którzy również wcielali się w zdrajców byli przerażeni. Okazuje się jednak, że sama ekipa także. Jak zdradziła Malwina Wędzikowska w rozmowie z wyborcza.pl trzeba było złamać zasady programu. - Ta sytuacja trwała dla mnie w nieskończoność, ale w pewnym momencie dostałam komunikat, aby nie dać się jej pożegnać z grupą. To złamanie formuły programu, ale dało nam pewność, że pod wpływem silnych emocji nie wyda pozostałych zdrajców - wyjawiła Malwina Wędzikowska. Myślicie, że podjęto dobra decyzję?