gwiazdy

To był ostatni koncert Sławomira i Kajry. Co dalej ze znanym duetem?

2023-09-19 9:54

Sławomir i Kajra oficjalnie ogłosili, że zagrali swój ostatni koncert. Duet znany z numerów "Miłość w Zakopanem" oraz "Weselny pyton" podzielił się tą informacją ze swoimi fanami na Instagramie. Co dalej ze słynną parą, którą można oglądać m.in. w programie "Tak to leciało!"? O tym dowiecie się z naszego artykułu.

Sławomir i Kajra zagrali ostatni koncert

Twórcy hitu "Miłość w Zakopanem" Sławomir i Kajra podczas tegorocznych wakacji mieli mnóstwo pracy. Małżeństwo można było oglądać podczas występów w całej Polsce. Nie tylko na koncertach organizowanych przez poszczególne miejscowości, ale i na dużych telewizyjnych wydarzeniach. Nie brakowało też zresztą i nagrań właśnie do programów telewizyjnych, które prowadzi jedna z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Jednak, jak mówi powiedzenie "wszystko ma swój czas" i Kajra poinformowała ostatnio na Instagramie, że zagrała ze Sławomirem ostatni koncert. Nie musicie się jednak martwić - para nie żegna się z muzyką, gdyż chodzi jedynie o koncerty plenerowe. Jak zapowiedziała Kajra "Nie zwalniamy tempa ! Przyśpieszamy !". Czego możemy się zatem spodziewać w najbliższych tygodniach?

Sławomir kończy 40 lat: Sukcesy zawdzięczam żonie

Plany Sławomira i Kajry

Już w najbliższą niedzielę Sławomira i Kajrę będzie można usłyszeć podczas koncertu "Roztańczona Litwa", który zagra w Solecznikach. To wydarzenie będzie na żywo transmitowane na antenie TVP3. Na tym jednak nie koniec. Po występie na Litwie para wybiera się w trasę po Stanach Zjednoczonych. Dalej w kolejce są Szkocja, Londyn, a także koncerty klubowe i eventy. Oprócz tego Kajra zapowiedziała na swoim Instagramie, że wraz ze Sławomirem wystąpią także podczas imprezy sylwestrowej. Ale na tym nie koniec, bo co tydzień, w niedziele małżeństwo można oglądać w prowadzonym przez nie programie "Tak to leciało!". Jak sami widzicie Sławomir i Kajra nie mogą narzekać na brak pracy i raczej szybko nie dadzą odetchnąć swoim fanom. Ale czy ktokolwiek od nich tego oczekuje? Nie wydaje nam się!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"