telewizja

To dlatego Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem tak wygląda! Fani są rozczarowani

2024-05-23 15:26

Agnieszka Kotońska to jedna z najpopularniejszych bohaterek Gogglebox. Przed telewizorem. W programie pojawia się regularnie ze swoim mężem i synem Dajanem. Udział w produkcji przysporzył jej wielu fanów, którzy wzorują się na telewizyjnej idolce. Ta zdradziła ostatnio sekret swojego wyglądu. Fani nie szczędzili krytyki.

Agnieszka Kotońska z Gogglebox. Przed telewizorem zdradziła sekret wyglądu

Już od blisko 10 lat widzowie TTV mogą oglądać program Gogglebox. Przed telewizorem. Ten mimo upływającego czasu nadal nie znudził się widowni i co sezon osiąga zadowalające wyniki oglądalności. Swój niemały wkład mają z pewnością uczestnicy tego formatu. Część z nich w Gogglebox. Przed telewizorem występuje od pierwszego sezonu. Od pierwszego odcinka na ekranach możemy oglądać m.in. Sylwię Bombę, Ewę Mrozowską czy Izabelę Zeiske i jej syna Joachima. Nieco później do ekipy Gogglebox. Przed telewizorem dołączyła Agnieszka Kotońska z mężem i synem Dajanem. Jednak i tak zdążyła dorobić się pokaźnego grona fanów. To z nimi dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy, a także poradami. Ostatnio Agnieszka KotońskaGogglebox. Przed telewizorem zdradziła sekret swojego wyglądu.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: fani krytycznie o Agnieszce Kotońskiej

Przez ostatnie lata wielu uczestników programu Gogglebox. Przed telewizorem przeszło niemałe metamorfozy. Jedni sporo schudli, inni zmienili kolor włosów, a niektórzy poddali się nawet operacjom plastycznym. Niemałą metamorfozę od pierwszego odcinka przeszła też Agnieszka Kotońska. Ta regularnie zaskakuje fanów zmianami w jej życiu. Ostatnio zdradziła im sekret jej fryzury. Okazuje się, że bohaterka Gogglebox. Przed telewizorem korzysta z tzw. "doczepów". Nie wszystkim się to jednak spodobało.

Lepiej bez doczepów,dużo młodziej pani wygląda.

W swoich wyglądasz jakoś tak inaczej, lepiej moim zdaniem 😉 co nie znaczy, że w doczepach źle :p

Bez dwóch zdań lepiej bez doczepów 🤔

- napisali widzowie Gogglebox. Przed telewizorem pod filmem Agnieszki Kotońskiej.

Myślicie, że weźmie sobie wskazówki do serca i się do nich dostosuje? A może fani nie mają racji? Oceńcie sami!