disco polo

To już pewne! Magda Narożna wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Co z jej karierą w Polsce?

2024-02-01 14:35

Ta informacja jest już potwierdzona! Magdalena Narożna opuści Polskę i wyruszy w podróż do Stanów Zjednoczonych. Popularna wokalistka zespołu Piękni i Młodzi podjęła już decyzję w tej sprawie i wkrótce zaśpiewa największe hity formacji poza granicami naszego kraju. A to m.in. "Niewiara" czy "Czułe słowa".

Piękni i Młodzi koncerty

Zespół Piękni i Młodzi to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo w Polsce. Od lat tworzy wielkie hity, które w sieci gromadzą miliony wyświetleń. Prawdziwi fani disco polo znają je doskonale. Nie dziwi zatem, że zespół w sezonie koncertowym ma kalendarz wypchany po brzegi. Jednak i poza nim nie brakuje pracy. Wokalistka Pięknych i Młodych, Magdalena Narożna wolniejsze chwile poświęca np. jako mama na pełen etat. Ciągle dogląda bowiem swojej córki Gabrysi i jej dogadza, np. gotując pyszne posiłki. Nie zapomina przy tym wszystkim jednak i o sobie. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi mocno postawiła w ostatnim czasie na sport i została prawdziwą fitnesiarą. Regularnie biega i zdrowo się odżywia. Mało tego - w planach ma wystartowanie w zawodach sportowych. To jednak nie jedyne przygody w życiu Magdaleny Narożnej. Wkrótce piosenkarka wyruszy do Stanów Zjednoczonych.

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi chce wystartować w Półmaratonie

Magdalena Narożna jedzie do Stanów

Dla wielu polskich gwiazd kariera za granicą byłaby spełnieniem marzeń. Jednak chyba nie ma w naszym kraju jeszcze osoby, której realnie udałoby się osiągnąć światową sławę. Dlatego polskim wokalistom pozostają wyjazdy za granicę, by grać dla tamtejszej Polonii. Już jutro (2 lutego) swoją trasę po USA zaczyna zespół Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele. Znana grupa disco polo zagra cztery koncerty w różnych miejscach, a fani z pewnością nie będą narzekać na brak emocji. Na koncertach grupy Piękni i Młodzi i Magdaleny Narożnej nigdy nie ma bowiem nudy. Uspokajamy zarazem osoby, które obawiają się, że Magdalena Narożna i Piękni i Młodzi nie wrócą do Polski, bo zostaną na stałe w USA. Nic na to nie wskazuje.