To najgorętsza premiera 2022 roku w disco polo! Legendarny zespól Boys zaskoczy w VOX FM. Marcin Miller śpiewa „Zapamiętaj mnie”

i

Autor: Instagram.com/marcinmillerboys To najgorętsza premiera 2022 roku w disco polo! Legendarny zespól Boys zaskoczy w VOX FM. Marcin Miller śpiewa „Zapamiętaj mnie”

To najgorętsza premiera 2022 roku w disco polo! Legendarny zespól Boys zaskoczy w VOX FM. Marcin Miller śpiewa „Zapamiętaj mnie”

2022-10-13 9:55

Fani disco polo mają powody do radości. W 2022 roku premiera goni premierę, a wśród piosenek jest wiele hitów. Jednak, kiedy nowość nagrywa legendarny zespół disco polo, to jest to wyjątkowe wydarzenie. „Zapamiętaj mnie” zespołu Boys niebawem trafi do sieci, a zanim to się stanie najnowszej piosenki w wykonaniu Marcina Millera będzie można posłuchać w VOX FM i to w Best Liście!

To będzie najgorętsza premiera 2022 roku w disco polo. Marcin Miller z zespołem Boys nagrali nowość pod tytułem „Zapamiętalej mnie”. Piosenki będzie można posłuchać jeszcze za nim trafi do sieci. Jednak nie będzie to zwykła radiowa premiera. Najnowszy kawałek zespołu Boys usłyszymy w Best Liście VOX FM. Do tej pory żaden nowy kawałek nie został w ten sposób zaprezentowany. Nowość legendarnego zespołu disco polo trafi do słuchaczy już w piątek, 14 października. Start Best Listy VOX FM o 18:00. A więcej o piosence przeczytasz TU.

ZOBACZ TEŻ: Elwira Mejk na najnowszych zdjęciach. Gwiazda disco polo pozuje przy pianinie. Fani: Ale z Pani wamp!

Sonda
Czekasz na nowość od zespołu Boys?
Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show