mister polski 2024

To nowy mister Polski 2024! Kim jest Patryk Karbowski?

2024-04-26 21:52

Nowy Mister Polski został oficjalnie wybrany! Najprzystojniejszym mężczyzną w 2024 roku został Patryk Karbowski. Konkurs, jak zawsze wzbudzał spore emocje. Nic zresztą dziwnego, ponieważ dla wielu osób to przepustka do wielkiej kariery. Najlepszym dowodem na to jest m.in. Rafał Maślak. Kim jest nowy mister Polski - Patryk Karbowski?

Mister Polski 2024: kto wygrał?

Konkurs Mister Polski co roku wzbudza ogromne emocje wśród internautów. Nic zresztą dziwnego. Gust każdy z nas ma inny i nie zawsze wszyscy są zadowoleni z wyboru. Jak będzie w tym roku? O tym zapewne przekonamy się w najbliższych dniach, ponieważ wiemy już, kim jest nowy Mister Polski 2024. O tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w naszym kraju, jak zawsze walczyło mnóstwo facetów. Jednak do finału mogło dostać się zaledwie 13. Finaliści konkursu Mister Polski 2024 to najwięksi przystojniacy z całego kraju. Jednak z tego pokaźnego grona mógł wygrać tylko jeden. Kim jest Mister Polski 2024? Tym został Patryk Karbowski. Czy powtórzy sukcesy, które po konkursie osiągali m.in. Rafał Maślak czy Rafał Jonkisz? O tym zapewne przekonamy się niebawem. Kim jest Patryk Karbowski nowy Mister Polski 2024?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Patryk Karbowski: kim jest Mister Polski 2024?

W konkursie o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny pokonał mnóstwo kandydatów i wygrał. Patryk Karbowski to nowy mister Polski 2024. Co o nim wiemy? Chłopak pochodzi z Żarnowa Drugiego, a na co dzień mieszka w Białymstoku. Pracuje w firmie IT jako Key Account Manager. To pasjonat i kolekcjoner płyt winylowych i starych aparatów, a także niezapomnianych wspomnień. Jak sam przyznaje - stara się czerpać z życia całymi garściami. Patryk Karbowski - nowy Mister Polski 2024 pracuje też jako model. Związany jest z AS Management. Czy powtórzy sukces swoich poprzedników i zrobi spore zamieszanie nie tylko w świecie modelingu, ale i showbiznesu? O tym zapewne przekonamy się niebawem!