Zostań gwiazdą VOX FM! Weź udział w specjalnej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

i

Autor: VOX FM Zostań gwiazdą VOX FM! Weź udział w specjalnej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

WOŚP 2024

To on zostanie nową gwiazdą VOX FM! Wiemy, kto poprowadzi program "To jest dzień"

2024-01-29 10:53

Po wielu dniach niecierliwego oczekiwania wszystko stało już jasne! Wiemy, kto zasiądzie za mikrofonem VOX FM i będzie miał okazję poprowadzić program na naszej antenie. Poznaliśmy zwycięzcę licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na konto największej orkiestry w Polsce popłynie niezła suma!

Licytacja VOX FM na WOŚP

Słuchacze VOX FM po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca! Za nami 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra Jurka Owsiaka zagrała w całej Polsce, a nawet i poza jej granicami, ponieważ sztaby WOŚP były umiejscowione praktycznie na całym świecie. Ile zebrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy? Kwota deklarowana na koniec niedzielnego finału to 175 426 813 złotych! A ta suma jeszcze urośnie! Swoją cegiełkę, a może nawet cegłę do tegorocznego wyniku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołożyli także słuchacze VOX FM. Na naszej specjalnej aukcji na rzecz WOŚP mogliście wylicytować poprowadzenie jednego z programów: „Pierwsza zmiana”, „To Jest Dzień”, „Best Lista” lub spędzenie dnia w newsroomie i współtworzenie serwisów informacyjnych. Kto wygrał i jaka kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Michał zostanie gwiazdą VOX FM

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała na niezwykle ważny cel, jakim są płuca po pandemii. Orkiestra Jurka Owsiaka ma zamiar kupić sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. A razem z Wami VOX FM dołoży do tego swoją cegiełkę. Na naszej specjalnej licytacji wygrała Martyna z Łodzi, która zamknęła aukcję kwotą 5200 złotych, które zasilą konto WOŚP. Jednak to nie Martyna pojawi się na naszej antenie, a jej mąż Michał, z którym świętuje szóstą rocznicę związku! Mąż Martyny wybrał poprowadzenie programu „To Jest Dzień”. Już nie możemy doczekać się aż zasiądzie przed mikrofonem VOX FM i zbije piątki z naszą ekipą!