telewizja

To on zostanie nowym prowadzącym Pytanie na śniadanie? Fani showbiznesu znają go doskonale

2024-06-23 11:44

Ledwie co w programie Pytanie na śniadanie wymieniono cały skład, a tu już pojawia się coraz więcej informacji o tym, jakoby miała do niego niebawem dołączyć kolejna osoba. Tym razem chodzi o nowego prezentera. Widzowie mogą kojarzyć tego mężczyznę z kilku popularnych produkcji. Czy zostanie nową twarzą TVP?

Pytanie na śniadanie: nowy prowadzący zaskoczy widzów?

Program Pytanie na śniadanie to jedna z ulubionych, porannych produkcji widzów. W tej można posłuchać o gwiazdach, porad dotyczących zajmowania się domem, życiem, a także poznać nowe przepisy kulinarne. W tym formacie w ostatnich miesiącach zaszły jednak spore zmiany. Wszyscy dawni prowadzący Pytanie na śniadanie musieli pożegnać się z widzami i zostali zastąpieni nowymi twarzami. W obsadzie pojawili się m.in. Katarzyna DowborBeata TadlaKatarzyna PakosińskaFilip Antonowicz czy Robert Stockinger. Okazuje się jednak, że już niebawem do obsady tego formatu może dołączyć kolejny mężczyzna. W dodatku taki, który nie raz pojawiał się już w TVP. Czy nowy prezenter przypadnie widzom do gustu?

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLSCY KIBICE W POCIĄGU?

Grzegorz Dobek nowym prowadzącym Pytanie na śniadanie?

Wiadomość o nowym prowadzącym Pytanie na śniadanie to niemałe zaskoczenie. Nie tak dawno przecież skład programu mocno się zmienił. Jak jednak wynika z nieoficjalnych informacji - do obsady show TVP już niebawem może dołączyć Grzegorz Dobek. Ten dobrze znany jest widzom. Nie raz zasiadał na kanapie w roli gościa. Przez wiele lat zarządzał również dużym, popularnym serwisem plotkarskim. Pikanterii temu wszystkiemu dodaje fakt, że Grzegorz Dobek w programie Pytanie na śniadanie miałby zasiadać zamiast Katarzyny Dowbor, która szykuje się do opuszczenia studia formatu, by spotykać się z widzami w Polsce. Czy nieoficjalne informacje się potwierdzą? Na to musimy jeszcze chwilę poczekać, jednak trzeba przyznać, że byłaby to ciekawa i zaskakująca zmiana.