Dawniej śpiewała Kto wie czy za rogiem. Czym zajmuje się dziś Beata Kacprzyk z zespołu De Su?

i

Autor: AKPA, Facebook.com/beata.kacprzyk.1

wspomnienia

To ona śpiewała Kto wie czy za rogiem DeSu. Co robi dziś Beata Kacprzyk?

2023-12-22 15:44

Co święta, jak bumerang powraca do nas słynne "Kto wie czy za rogiem", a wiele osób pamięta też numer "Życie cudem jest". To 2 największe hity, które przed laty stworzył zespół De Su. Formacja równie szybko, jak zdobyła popularność, tak i szybko zniknęła. Co dziś robi jedna z jej wokalistek - Beata Kacprzyk? Będziecie w szoku!

Beata Kacprzyk z De Su po latach

Trudno wyobrazić sobie piosenki świąteczne bez słynnego "Kto wie?" od De Su. Co roku utwór ten pojawia się w prawie wszystkich możliwym miejscach, a refren zna na pamięć chyba każda osoba w naszym kraju. Zanim jednak powstał jeden z największych świątecznych hitów, grupa wydała "Życie cudem jest". To ten kawałek przyniósł popularność formacji, w której skład wchodziły początkowo Małgorzata Pruszyńska, Daria Druzgała, Beata Kacprzyk i Anna Mamczur, która szybko jednak opuściła zespół. Ten przez kilka lat mocno trzymał się na polskim rynku muzycznym, m.in. za sprawą Robert Jansona. To on stworzył kompozycje na solową płytę De Su. A grupa wystąpiła nawet jako support przed koncertem Tiny Turner w Warszawie. Z czasem jednak z formacją zaczęły się rozstawać kolejne wokalistki, w tym m.in. Beata Kacprzyk. Co dawna gwiazda robi dziś? Zajmuje się zupełnie czymś innym!

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Gwiazda De Su prowadzi telezakupy

Beata Kacprzyk po rozstaniu z De Su postawiła m.in. na karierę aktorską. Od kilku lat można oglądać ją w różnego rodzaju serialach telewizyjnych, jak np. "Prawdziwe motywy" czy "Kurierzy" w TV Puls. Wcześniej gwiazda była też jedną z jurorek w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now". Jednak to nie jedyna okazja do oglądania Beaty Kacprzyk na ekranach telewizorów. Okazuje się bowiem, że prowadzi też... telezakupy z biżuterią! Prezenterka od kilku lat m.in. na antenie Polonii 1 jest gospodynią programu "Klejnot TV", w którym można kupić różnego rodzaju pierścionki, naszyjniki etc., a także okulary, zegarki, staniki czy wkładki do butów. Czy prowadzenie telezakupów wychodzi dawniej wokalistce De Su lepiej niż śpiewanie? To musicie ocenić sami. Jednak jako ciekawostkę dodamy, że w jednym z wydań Beata Kacprzyk zaśpiewała nawet słynne "Kto wie?". Nagrania znajdziecie poniżej!

QUIZ. Świąteczne piosenki wszechczasów. Sprawdź, jak dobrze je znasz. Tylko Grinch nie zdobędzie kompletu punktów

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. „Last Christmas” to świąteczny hit jakiego zespołu?
Listen on Spreaker.