To robi dziś Maluba z Projektu Lady. Ile zostało jej z damy?

i

Autor: AKPA, Instagram/malubaaa

wspomnienia

To robi dziś Maluba z Projektu Lady. Ile zostało jej z damy?

2023-10-05 10:26

Tę dziewczynę doskonale znają wszyscy fani programu "Projekt Lady". Maluba była uczestniczką trzeciej edycji show i je wygrała. Jednak czy faktycznie stała się damą? Wiemy, czym zajmuje się dziś i raczej daleko jej do grzecznej dziewczynki z perłami i w zakrytych strojach. Za to bardzo blisko do muzyki...

Maluba z Projektu Lady po latach

Tę uczestniczkę doskonale pamiętają widzowie trzeciej edycji "Projektu Lady". Magda kochała doczepiane włosy, sztuczne rzęsy i długie paznokcie. Dzięki programowi zaszły w niej jednak zmiany. I dlatego Maluba po wielu tygodniach zmagań i emocji została wielką zwyciężczynią show. Jednak czy faktycznie rady Ireny Kamińskiej-Radomskiej i Tatiany Mindewicz-Puacz zostały w niej na dłużej? Patrząc na jej obecny wizerunek - raczej nie. Obecnie Maluba niewiele ma wspólnego z damą od linijki, na którą miał wykreować ją program. Sporo ma natomiast wspólnego z muzyką. Dziewczyna po wygraniu programu wróciła bowiem do swoich dawnych przyzwyczajeń i oddała się śpiewaniu. Jak obecnie wygląda i jak jej to wychodzi? Zadowoleni powinni być przede wszystkim fani muzyki disco polo.

Uczestniczki Projektu Lady po latach

Maluba z Projektu Lady gwiazdą disco polo?

Dziś Malubie zdecydowanie daleko do wizerunku zwyciężczyni "Projektu Lady". Dziewczyna wróciła bowiem do mocnych makijaży i kusych strojów. To idealnie wpisuje się natomiast w wizerunek piosenkarki, którą obecnie została. Maluba ma zamiar podbić rynek muzyki disco i całkiem nieźle jej to wychodzi. Stworzyła już kilka skocznych i energicznych piosenek, a pod jej kawałkami możemy obserwować setki tysięcy wyświetleń. Numerowi "Hubba Bubba" udało się nawet przebić granicę miliona widzów. Za najnowszy kawałek "Ups blondyna" odpowiedzialny jest natomiast Tomasz Lubert. To on przed laty założył zespół Virgin, z którego doskonale znamy Dodę. I niektórzy mogliby się nawet doszukiwać podobieństwa u obu pań - chociażby z wyglądu. Czy Maluba zostanie drugą Dodą? O tym zapewne przekonamy się wkrótce.

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?