telewizja

To tu mieszka Dominik Abus z Gogglebox. Przed telewizorem. Nieźle się urządził!

2024-06-10 23:50

Widzowie uwielbiają zaglądać do domów swoich ulubionych, telewizyjnych bohaterów. Jednym z nich jest z pewnością Dominik Abus z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Ten pojawia się w produkcji już od wielu lat. Jak jednak mieszka? Okazuje się, że całkiem nieźle się urządził. Jak? Mamy dla Was fotki z jego domu!

Dominik Abus z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał swój dom!

Krzysztof RadzikowskiDominik Abus to jeden z ulubionych duetów widzów w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Nic zresztą dziwnego. Panowie co tydzień dostarczają oglądającym naprawdę niezłą dawkę poczucia humoru. Mają bowiem spory dystans nie tylko do tego, co oglądają, ale i do samych siebie. Nie raz zdarza im się bowiem żartować ze swojego braku wiedzy i innych sytuacji. Zapewne właśnie dzięki tej naturalności widzowie Gogglebox. Przed telewizorem ich pokochali. Tak, jak i pozostałych bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem, których na ekranach można oglądać już od blisko dekady. Program cieszy się bowiem niesłabnącą popularnością. Na tę mogą też liczyć pozostali bohaterowie show TTV. Chociażby Sylwia Bomba, która ma w sieci ponad 900 tysięcy obserwatorów, co jest naprawdę imponujące.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Tak mieszka Dominik Abus z Gogglebox. Przed telewizorem

Uczestnicy programu Gogglebox. Przed telewizorem dzielą się na dwa typy. Na tych, którzy dość mocno chronią swoją prywatność i raczej nie pokazują zbyt wiele w sieci oraz na tych, którzy relacjonują niemal każdy aspekt swojego życia. Całkiem sporo swoim obserwatorom prezentuje Dominik AbusGogglebox. Przed telewizorem. Ten nie tylko pokazuje swoje dziecko i partnerkę, ale i swoje mieszkanie. Jak wyglądają cztery kąty gwiazdy TTV z programu Gogglebox. Przed telewizorem? Trzeba przyznać, że Dominik Abus całkiem nieźle się urządził! Jak? Zobaczcie w galerii poniżej. Znajdziecie w niej fotki, na których zdradzamy Wam, gdzie mieszka Dominik Abus Gogglebox. Przed telewizorem.

Listen on Spreaker.