telewizja

To z nią jest Dominik Abus z Gogglebox. Przed telewizorem. Jego partnerka to prawdziwa piękność

2024-06-09 23:42

Chyba nie ma osoby, która oglądając program Gogglebox. Przed telewizorem nie zwróciłaby uwagi na Dominika Abusa. Część widzek daje mu dowody sympatii w komentarzach i nie kryje podziwu. Nic zresztą dziwnego. Bohaterowi Gogglebox. Przed telewizorem nie można odmówić charyzmy. Jednak jego serce jest już zajęte.

Gogglebox. Przed telewizorem: czy Dominik Abus ma dziewczynę?

Dominik Abus to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników programu Gogglebox. Przed telewizorem. Na kanapie w programie zasiada od wielu lat ze swoim przyjacielem, którym jest Krzysztof Radzikowski. Panowie są jednymi z najbardziej lubianych bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem i nic zresztą dziwnego. Zazwyczaj nie obrażają jakoś szczególnie osób, które oglądają na ekranie, za to cechuje ich duże poczucie humoru i ogromny dystans do samych siebie. Dlatego wielokrotnie mogą liczyć w komentarzach na słowa uznania ze strony widzów Gogglebox. Przed telewizorem. Niektóre widzki idą jednak o krok dalej i snują wręcz wizje o potencjalnej przyszłości z bohaterami Gogglebox. Przed telewizorem. Serce Dominika Abusa jest już jednak zajęte.

Jak zmienili się uczestnicy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Gogglebox. Przed telewizorem - Dominik Abus partnerka

Program Gogglebox. Przed telewizorem na antenie TTV nadawany jest już od blisko dekady. Dominik Abus pojawia się w nim od trzeciego sezonu i był to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Oglądalność produkcji nie słabnie, a sam bohater Gogglebox. Przed telewizorem może liczyć na spore wsparcie fanów w sieci. Wielu z nich nie wie jednak, z jak niesamowitą kobietą mieszka i żyje Dominik Abus. Jego partnerka to bowiem prawdziwa piękność! Druga połówka jednej z głównych twarzy Gogglebox. Przed telewizorem to Iga Muszakowska. Raczej nie pojawia się ona w programie TTV. Dominik Abus chętnie wstawia za to z nią fotki na jego social media. I trzeba przyznać - jego partnerka to prawdziwa petarda. Zajrzyjcie do galerii poniżej i przekonajcie się sami.

Listen on Spreaker.