telewizja

To z nią ma dziecko Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem. Piękna kobieta!

2024-06-26 6:56

Krzysztof Radzikowski to niezwykle popularna postać na polskim rynku sportowym, ale w ostatnich latach i telewizyjnym. Mężczyzna od dłuższego czasu występuje bowiem w formacie Gogglebox. Przed telewizorem. Ostatnio został natomiast tatą! Okazuje się, że jego partnerka to przepiękna kobieta. Jak wygląda?

Gogglebox. Przed telewizorem: Krzysztof Radzikowski pokazał partnerkę

Trzeba przyznać, że kariera, którą prowadzi Krzysztof RadzikowskiGogglebox. Przed telewizorem jest dość nietypowa. Mężczyzna bowiem przez długie lata kojarzył się widzom przede wszystkim z uprawianiem sportu. Można go bowiem było oglądać w zawodach strongmanów, w których osiągał wyniki, które robiły wrażenie. Kilka lat temu mocno jednak zaskoczył widzów. Popularny sportowiec pojawił się bowiem na kanapie w programie TTV Gogglebox. Przed telewizorem. Zresztą nie sam, a w towarzystwie innej popularnej postaci, którą jest Dominik Abus. Panowie w znanym show telewizyjnym już od kilku lat komentują programy i seriale i trzeba przyznać, że robią to naprawdę nieźle. Widzowie pokochali ich za dystans do siebie i celne riposty. Wielu śledzi ich również w sieci. Tam Krzysztof RadzikowskiGogglebox. Przed telewizorem ogłosił ostatnio radosną nowinę.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Gogglebox. Przed telewizorem: to z nią żyje Krzysztof Radzikowski

W programie Gogglebox. Przed telewizorem Krzysztof Radzikowski robi niemały szał. Wiele z tekstów, które mówi on i Dominik Abus w sieci staje się viralami. I trudno się dziwić. Ostatnio jednak zainteresowanie internautów wzbudził fakt, iż Krzysztof Radzikowski został tatą. Tą radosną nowiną podzielił się w swoich social mediach. Okazuje się, że partnerka gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem to prawdziwa piękność! Krzysztof Radzikowski z TTV związany jest z Michaliną Pyszkiewicz. Trzeba przyznać, że jego partnerka jest prześliczną kobietą. Mamy nadzieję, że oboje są również dla siebie sporym wsparciem i znakomicie się dogadują. Jak wygląda partnerka gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem? Zobaczcie poniżej. Zakochanym życzymy szczęścia!