Top Girls

i

Autor: Akpa Top Girls

Top Girls - jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Kim są Angelika, Paula i Justyna?

2020-12-03 10:42

Grupa Top Girls znana jest z takich piosenek jak "Co w sercu masz", "Co Ty mi dasz" czy "To skomplikowane". Ich kawałki mają miliony wyświetleń na Youtube. Paula, Angelika i Justyna maja rzeszę fanów także na Instagramie i Facebooku, koncertują, spotykają się z fanami, pracują nad nowymi utworami w 2021 roku zapowiadają nową płytę. Specjalnie dla was zebraliśmy informacje o pięknych wokalistkach, które są na szczycie list przebojów i szturmem zdobyły scenę disco polo. Poznajcie Top Girls!

Zespół Top Girls. Kim są Angelika, Paula i Justyna?

Top Girls to polski girls band stworzony przez wytwórnie Green Star. Dziewczyny zostały wyłonione z castingów najlepiej śpiewających wokalistek. Pochodzą z różnych regionów Polski. Są niezwykle utalentowane, piękne i pracowite. Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas założyły zespół Top Girls w 2016 roku i od tego czasu są na szczycie!

Zespół Top Girls. Paula Karpowicz - wiek

Paula Karpowicz pochodzi z Podlasia dokładnie z Białegostoku. Ma 24 lata. Od najmłodszych lat brała udział w konkursach muzycznych. Takich, jak: konkurs piosenki Jacka Cygana czy Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej. Wokalistka przyznaje, że od dziecka chciała śpiewać dla ludzi. Gdyby jednak marzenie się nie spełniło poszła by w sady rodziców i zajęła się własnym biznesem. Oprócz śpiewania uwielbia taniec, jazdę samochodem  i ma bzika na punkcie stylizacji paznokci. Poza tym jest optymistką, która przyznaje, że ma trochę wad, ale nie lubi o nich mówić.

Zespół Top Girls. Angelika Żmijewska - wiek

Angelika Żmijewska pochodzi z Warmii i Mazur. Ma 25 lat. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Działdowie i studia na Uniwersytecie Gdański na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Od przedszkola,  przez gimnazjum i liceum brała udział w wielu przeglądach muzycznych, konkursach i  festiwalach. Była wokalistką zespołu Tequila i Blues Brothers Band.  Zanim odkryła, że potrafi śpiewać marzyła, by zostać aktorką. Jako niepoprawna romantyczka chciała całować przystojnych aktorów.

Zespół Top Girls. Justyna Lubas  - wiek

Justyna Lubas pochodzi z Rzeszowa. Ma 26 lat. Z wykształcenia jest technikiem żywienia. Jej prawdziwa  przygoda z muzyką zaczęła się w 2015 roku. Wzięła udział w talent show „Disco Star". Muzyka jest dla niej sensem życia. Dlatego sama przyznaje, że gdyby nie została piosenkarką byłaby „chałturnikiem”.