Top Girls – nowy skład. Kim są Justyna, Natalia i Katarzyna?

i

Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Top Girls – nowy skład. Kim są Justyna, Natalia i Katarzyna?

Top Girls – nowy skład. Kim są Justyna, Natalia i Katarzyna?

2021-09-06 18:25

W niedzielę 5 września do fanów zespołu Top Girls dotarła szokująca wiadomość. Ich ulubiona grupa zmieniła skład. Z formacji odeszły Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska. Do Justyny Lubas dołączyły nowe wokalistki – Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura. Kim są nowe „Topki”?

Top Girls to polski girls band stworzony przez wytwórnie Green Star. Dziewczyny zostały wyłonione z castingów najlepiej śpiewających wokalistek. Pochodzą z różnych regionów Polski. Są niezwykle utalentowane, piękne i pracowite. Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas założyły zespół Top Girls w 2016 roku i od tego czasu są na szczycie dlatego wielu fanów zdziwiły zmiany. 5 września 2021 roku wytwórnia podała informację o zmianach w składzie. Po tym, jak w styczniu tego roku Paula i Angelika uznały, że czas rozstać się z grupą firma rozpoczęła poszukiwania nowych wokalistek. Po przesłuchaniu około 70 osób do Justyny Lubas dołączyły: Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Kim są nowe „Topki”?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Top Girls - piosenki – jak dobrze je znasz? Zdobądź przynajmniej 8/10 albo nawet nie szykuj się na koncert

Pytanie 1 z 10
Piosenka „Mleczko” to niekwestionowany hit „Topek”. Jakiej muzyki słuchała bohaterka utworu?

Zespół Top Girls nowy skład. Natalia Siemieniecka - kim jest?

Natalia Siemieniecka to nowa wokalistka zespołu Top Girls. Pochodzi z Torunia, jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, z wykształcenia - italianistka oraz magister coachingu i mentoringu. Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Kameralistyki Fortepianowej, wielu konkursów wokalnych ogólnopolskich i międzynarodowych. Występowała również w koncercie z cyklu “Scena Młodych” z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Jest zakręconą optymistką, miłośniczką kotów i fanką włoskiej kuchni. W wolnym czasie podróżuje i poszerza znajomość języków obcych.

Zespół Top Girls nowy skład. Katarzyna Grabowska-Kupidura - kim jest?

Katarzyna Grabowska-Kupidura to nowa wokalistka zespołu Top Girls. Magister Pedagogiki i Animacji Kultury, trenerka wokalna (certyfikat Matteo Mazzuca), producentka muzyczna i wokalistka. Laureatka wielu programów muzycznych takich jak „Bitwa na głosy”, „Must be the music”, „The Voice of Poland”. W „Szansa na Sukces” była jurorką u boku Andrzeja Rybińskiego. Ponadto brała udział w spektaklach muzycznych m.in. „Big Popiel -Mysia Opera" w teatrze Rampa w Warszawie. Współpracowała z gwiazdami takimi jak Piotr Kupicha, Jacek Wójcicki, Karin Stanek, Katarzyna Gaertner, Grzech Piotrowskim, Andrzej Rybińsk, Borys Szyc oraz z Lisą Stansfield w Dublinie. Prywatnie kocha zwierzęta, podróże i język hiszpański. Jest pasjonatką wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej w tym jogi. Jej motto życiowe brzmi: „Każdy człowiek ma to na co się odważy”

Zespół Top Girls nowy skład. Justyna Lubas  - kim jest?

Justyna Lubas to wokalistka, która z zespołem Top Girls jest od początku. Pochodzi z Rzeszowa. Ma 27 lat. Z wykształcenia jest technikiem żywienia. Jej prawdziwa  przygoda z muzyką zaczęła się w 2015 roku. Wzięła udział w talent show „Disco Star". Muzyka jest dla niej sensem życia. Dlatego sama przyznaje, że gdyby nie została piosenkarką byłaby „chałturnikiem”.

ZŁO Ted Bundy