Top Girls -  „Rumieńce” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/zespoltopgirls Top Girls - „Rumieńce” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

TOP GIRLS wstrzymało publikację najnowszego klipu! Jest oświadczenie

2022-02-25 12:01

Na nowy klip do przeboju "Rumieńce" od grupy TOP GIRLS fani będą musieli jeszcze poczekać. Planowana od dawna premiera w sieci została przełożona. Teledysk do przeboju, który przedpremierowo jak zawsze mogliście usłyszeć w VOX FM, zapowiadał się bardzo obiecująco. To w nim mieliśmy zobaczyć Jurka Jorrgusa, Kamila Extazy, Bajorka D czy dziewczyny z formacji Szpilki. Niestety, zespół TOP GIRLS musiał wstrzymać publikację najnowszego klipu. Dlaczego? Przeczytaj!

Formacja TOP GIRLS to jeden z najpopularniejszych girls bandów w branży disco polo. Każda produkcja cieszy się ogromną popularnością, a profile dziewczyn śledzą tysiące fanów.  Nic więc dziwnego, że na premierę najnowszego kawałka "Rumieńce" wszyscy czekali z niecierpliwością. Po tym, jak w VOX FM usłyszeliśmy go przedpremierowo, dziewczyny z zespołu zapowiedziały oficjalną premierę teledysku (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). Premiera klipu miała odbyć się w czwartek 24.02.2022 roku, jednak nieoczekiwanie została przełożona. 

TOP GIRLS przekładają premierę teledysku

Dziewczyny z grupy TOP GIRLS, na swoim oficjalnym profilu, udostępniły informację na temat premiery najnowszego hitu "Rumieńce". Ich decyzja ma związek z wydarzeniami na Ukrainie. W oświadczeniu napisały: "Kochani, w związku z tak dramatycznym dniem, wyrażając solidarność z niewinnymi ludźmi, ofiarami napaści... postanowiłyśmy z wytwórnią GREEN STAR MUSIC wstrzymać emisję dzisiejszej premiery teledysku ,,Rumieńce”. O wznowieniu emisji teledysku poinformujemy." Niewiadomo jeszcze kiedy teledysk do "Rumieńców" ujrzy światło dzienne, o wszystkim będziemy Was informować na voxfm.pl

"Rumieńce" już dziś o 17:00!

Na rozwój wydarzeń nie trzeba było długo czekać. W piątek 25.02.2022 roku zespół TOP GRILS na swoim Facebooku wydał kolejne oświadczenie. Czytamy w nim, że już dziś będzie można obejrzeć klip do najnowszego numeru "Rumieńce". "Jak zapewne zauważyliście wczoraj wspólnie z firmą fonograficzną Green Star wstrzymaliśmy symbolicznie emisje teledysku ,,Rumieńce” aby zaprotestować i solidaryzować się z Ukrainą . Ze względu na dziś zaplanowane emisje teledysku w stacjach Tv i radiach oraz koncertach ( na co nie mamy wpływu ) firma podjęła decyzje, że po dobie naszego symbolicznego protestu czyli o godz. 17.00 teledysk ponownie wróci na kanał YouTube. Nadal będziemy myślami z narodem Ukraińskim i prosimy o symboliczne wklejanie w komentarzach lub będzie to malutki gest pamięci że jesteśmy z nimi ." - napisały dziewczyny z zespołu TOP GIRLS.