Top Girls zrobią to we wrześniu. Wokalistki disco polo są podekscytowane i zapraszają fanów

i

Autor: facebook.com/ZespolTopGirls Top Girls zrobią to we wrześniu. Wokalistki disco polo są podekscytowane i zapraszają fanów

Top Girls zrobią to we wrześniu. Wokalistki disco polo są podekscytowane i zapraszają fanów

2022-09-19 11:50

Zespół Top Girls nie zwalnia tempa. Justyna, Kasia i Natalia tej jesieni maja nie lada wyzwanie. Ledwo skończył się pracowity sezon koncertów plenerowych a dziewczyny mają już wypełniony kalendarz na najbliższy czas. Wrzesień zapowiada się wyjątkowo intensywnie.

Top Girls zdecydowały – wyjeżdżają z Polski. Fanów uspokajamy nie na stałe, a na koncerty za Wielką Wodą. Takie hity, jak „Rumieńce”, „Róże i różowe tulipany” czy „Mleczko” będą rozgrzewać publiczność w Stanach Zjednoczonych. Justyna, Kasia i Natalia we wrześniu zagrają koncerty w USA i zapraszają fanów.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls pokazały to, co do tej pory było zakryte. Fani: „Jesteście tylko ludźmi”

Zapraszamy na nasze najbliższe koncerty w USA i Kanadzie!!! 23 września Mississauga ?? 24 września New York ?? 24 września New Jersey ?? 25 września Chicago ?? Nie możemy się doczekać - napisały dziewczyny z Top Girls na swoim Facebooku.

Zaraz po powrocie z USA Top Girls wystąpią na jeszcze jednym plenerowym koncercie. Roztańczony PGE Narodowy pod patronatem VOX FM nie może obejść się bez gwiazd disco polo. Dlatego dziewczyny zameldują się na scenie w Warszawie 1 października.

NIE PRZEGAP: Top Girls. Koncerty wrzesień 2022. Gdzie wystąpią Justyna, Kasia i Natalia?

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - Top Girls zaprasza słuchaczy VOX FM