Top One -„To moje miejsce”. Fani: Jak Wy to robicie?

i

Autor: Youtube.com/TOP-ONE OFFICIAL

Top One -„To moje miejsce”. Fani: Jak Wy to robicie?

2021-07-19 15:08

Legendarny na polskiej scenie muzyki tanecznej – zespół Top One – zaskoczył premierą. Nowość pod tytułem „To moje miejsce” błyskawicznie skradła serca fanów. Letni kawałek utrzymany w klimacie lat 90-tych przywołuje wspomnienia.

Top One to jeden z tych zespołów, które na scenie disco polo są od zawsze. Grupa od ponad 30 lal dostarcza fanom piosenki, które nucą kolejne pokolenia. Top One powstał w 1986 roku. Założyli go Paweł Kucharski, Sylwester Raciborski, Mariusz Lubowiecki i Maciej Jamroz. Początkowo panowie wzorowali się na popularnym w Polsce italo disco. Ich Ciao Italia wydana w 1989 roku  stała się niekwestionowanym hitem i przyniosła zespołowi rozgłos. Od tamtej pory kariera zespołu nabrała rozpędu. Wygląda na to, że najnowszy utwór Top One pod tytułem „To moje miejsce” również ma spore szanse na sukces. Letni kawałek z teledyskiem nakręconym nad Bałtykiem wywołał falę pozytywnych komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM: kto zwyciężył 368 notowanie?

- Majstersztyk, wracają wspomnienia. Jestem z pokolenia Top One.

- Jak Wy to robicie Panowie? Hit za hitem!!! Nie zmieniajcie się!!! Trzymam kciuki... Zawsze!!!

- Piosenka jest świetna,wracają wspomnienia...jest poziom,jest to coś???? dziękuję - komentują internauci.

Muzykę do piosenki  „To moje miejsce” napisali: Paweł Kucharski, Dariusz Zwierzchowski, Robert Gołaszewski oraz Marek Kwiecień. Słowa -  Ilona Ledwoń - Bularz. Na voxfm.pl publikujmy teledysk do najnowszej piosnki zespołu Top One.

Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem... Te teksty disco polo zna każdy! 12/15 to obowiązek [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego... Dokończ piosenkę "Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem..."
ZŁO_ED_KEMPER