Tragedia na drodze. Gwiazdor disco polo wszystko obserwował. Powstało wideo, które niebawem trafi do sieci

i

Autor: Instagram.com/jorrgus.music Tragedia na drodze. Gwiazdor disco polo wszystko obserwował. Powstało wideo, które niebawem trafi do sieci

Tragedia na drodze. Gwiazdor disco polo wszystko obserwował. Powstało wideo, które niebawem trafi do sieci

2022-12-14 10:57

Do siei trafiły zdjęcia, które mogą wywołać niepokój. Na fotkach widać, jak Jorrgus obserwuje tragiczny wypadek. Na szczęście nikomu nic się nie stało. To sceny z teledysku, który niebawem trafi do sieci. Ale piosenki „Nocy mi szkoda” będzie można posłuchać wcześniej, tylko w VOX FM.

Jorrgus nagrał wideo, którym niebawem podzieli się z fanami. To będzie jego ostatnie słowo n rynku wydawniczym w tym roku. Lada dzień do sieci trafi najnowszy teledysk gwiazdora disco polo. Tym razem będzie bardzo mroczno, a piosenki „Nocy mi nie szkoda” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą.

Mroczna premiera disco polo. Jorrgus i „Nocy mi nie szkoda” w VOX FM

Do sieci trafiły już zdjęcia i wideo zapowiedź najnowszego teledysku Jorrgusa. Jezry Szuj przygotował dla sowich fanów coś zupełnie innego niż zwykle. Autor hitów „Oddam Ci serce” czy „Niebezpieczna” zapewnia, że klimat teledysku może kojarzyć się z horrorem.

- Będzie mrocznie‼️ Bądźcie gotowi na coś zupełnie innego‼️ Sobota 17 grudnia – napisał Jorrgus na Instagramie

Zanim teledysk trafi do sieci, piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM, w czwartek 15 grudnia około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Seksowna Paula Karpowicz (Topky) pozuje na plaży. Fani: Więcej takich zdjęć poproszę

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)