Tribbs

i

Autor: VOX FM Poranne Wyjce zrobiły mocne wrażenie na Tribbsie.

Tribbs do Piwowarskiego "Śpiewasz jak jazzman". Gość Pierwszej Zmiany VOX FM

2022-07-01 18:44

Jego wersja hitu "Zatańczysz ze mną jeszcze raz" podbija internet oraz parkiety. To również mocny kandydat na tegoroczny hit lata. Tribbs był w piątek gościem Pierwszej Zmiany VOX FM. Zobaczcie w jakich okolicznościach nazwał Konrada Piwowarskiego "jazzmanem"

Tribbs w Pierwszej Zmianie VOX FM

Goście Pierwszej Zmiany muszą być zawsze gotowi dosłownie na wszystko. A przede wszystkim na to, że panowie w każdej chwili mogą zacząć śpiewać. Nie inaczej było w piątek (1 lipca) gdy gościem w porannej audycji był autor największego hitu ostatnich tygodni - Tribbs.

Poranne Wyjce tym razem wzięły na tapet jego wersję piosenki "Zatańczysz ze mną jeszcze raz" dopisując własny tekst do znanego numeru. Tribbs był zdecydowanie pod wrażeniem tego wykonania. Co dokładnie powiedział na antenie? Posłuchajcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Te piosenki rozgrzewają Internet! Czy jest wśród nich hit lata 2022?

Tribbs do Piwowarskiego "śpiewasz jak jazzman" - gość Pierwszej Zmiany VOX FM

Tribbs, a właściwie Mikołaj Trybulec to producent muzyczny z Polski. Współpracował z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Współtworzył numer, który zwyciężył Eurowizję. Dziś porywa tłumy do tańca odświeżonymi przebojami z dawnych lat, a jego wersja "Zatańczysz ze mną jeszcze raz" podbija listy przebojów, parkiety oraz Internet.

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...