Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Paweł Domagała odchodzi z programu. Powodów może być kilka?

i

Autor: Screenshot Instagram/ paweldomagala Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Paweł Domagała odchodzi z programu. Powodów może być kilka?

Celebryci

Paweł Domagała ODCHODZI z Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Ujawnił powód

2023-11-23 21:18

Paweł Domagała nie zagrzał długo miejsca w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gwiazdor dołączył do ekipy jurorskiej na początku 2023 roku, a wraz z końcem się z nią pożegna. W sieci opublikował oficjalne oświadczenie, ujawniając motywy swojej decyzji. Okazuje się jednak, że powodów może być więcej, niż ten jest gotów przyznać.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Paweł Domagała odchodzi z programu, ale nie spodziewajcie się wielkiej dramy

Wygląda na to, że rezygnacja Pawła Domagały nie jest podyktowana jakimiś zakulisowymi dramatami i skandalami. Gwiazdor chce się po prostu skupić na innych projektach, które ma zaplanowane na najbliższy czas – wydanie płyty, rola w filmie i praca nad stand-upem.

Cześć tu Paweł, chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości - pracy nad nową płytą (premiera w listopadzie), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy – obwieścił w swoim instagramowym wpisie.

CZYTAJ TAKŻE: Tribbs wyszedł z wywiadu po usłyszeniu tego zdania! Co się stało?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – za odejściem Pawła Domagały kryje się coś więcej?

Pudelek zdołał dotrzeć do osoby posiadającej odpowiednią zakulisową wiedzę i ponoć w Polsacie nikt nie spodziewał się rezygnacji Pawła Domagały, zwłaszcza, że szefostwo było z niego bardzo zadowolone. Źródło serwisu sugeruje jednak, że mógł być jeszcze jeden powód, który przesądził o pożegnaniu z Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Pawłowi Domagale miały nie spodobać się zmiany w ramówce stacji wprowadzone przez Edwarda Miszczaka (nie jemu jednemu zresztą). Miało ponoć chodzić przede wszystkim o kabarety, z których przecież słynął Polsat, a które “spadły z rowerka”.

Współpraca układała się świetnie, wszyscy byli zadowoleni z Pawła i nic nie wskazywało na taki finał. Nie jest jednak tajemnicą, że Paweł miał problem ze zmianami, jakie nastały w Polsacie - mowa tu o zniesieniu emisji kabaretów, w których parodiowano polskich polityków. Polsat był przez wielu widzów kojarzy z kabaretami i taka decyzja była bulwersująca nie tylko dla kabareciarzy, ale i innych gwiazd stacji – informuje rzeczone źródło [za: Pudelek].

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM