telewizja

Twoja twarz brzmi znajomo: w programie pojawi się nowy juror! Tego nikt się nie spodziewał

2024-07-01 22:56

Już niebawem na antenę Polsatu powróci program Twoja twarz brzmi znajomo. W tym zajdą niemałe zmiany. Jakiś czas temu o swoim odejściu z formatu poinformował bowiem Robert Janowski. Z całym Polsatem rozstaje się natomiast Maciej Dowbor. Jak zatem będzie wyglądała nowa edycja show? Pojawi się nowy juror.

Twoja twarz brzmi znajomo: wielkie zmiany w składzie programu

W programie Twoja twarz brzmi znajomo w ostatnim czasie co chwilę zachodzą jakieś zmiany. Jeszcze nie tak dawno, widzowie show skarżyli się na to, że nowy wówczas dyrektor programowy Polsatu - Edward Miszczak z formatu usunął Piotra Gąsowskiego i Katarzynę Skrzynecką. Z czasem jednak jakoś przetrawili tę decyzję. Tymczasem zanosi się na kolejny zmiany w show Twoja twarz brzmi znajomo. Niedawno swoją decyzję o odejściu z programu ogłosił Robert Janowski. Wiele wskazuje na to, że wróci on do swojego dawnego formatu - Jaka to melodia? Z Polsatem rozstaje się również Maciej Dowbor, co oznacza, że jego również nie zobaczymy w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Czekają nas zatem niemałe zmiany w składzie show. Okazuje się, że dołączy do niego nowy juror. 

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Stefano Terrazzino w Twoja twarz brzmi znajomo

Program Twoja twarz brzmi znajomo czeka poważne odświeżenie. W muzycznym show Polsatu pojawi się dwoje nowych jurorów! Okazuje się, że jednym z nich będzie słynny tancerz, ale i utalentowany wokalista Stefano Terrazzino. To jednak nie koniec zmian. Wokalne popisy uczestników - jak podaje Pomponik - będzie również oceniała jedna z najbardziej znanych piosenkarek - Justyna Steczkowska. Wiele osób zastanawia się, kto zajmie w Twoja twarz brzmi znajomo miejsce Macieja Dowbora w roli prowadzącego. Według nieoficjalnych informacji - format z Maciejem Rockiem poprowadzić ma Agnieszka Hyży. Jednak na oficjalne potwierdzenie trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Dobry wybór?

Listen on Spreaker.