Skolim / Roztańczony PGE Narodowy 2023 - relacja

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Tyle zarabia się w disco polo! Ile za koncert Skolima, Sławomira i Bayer Full?

2023-10-25 13:35

Ile trzeba zapłacić za występ znanej gwiazdy disco polo? 5 tysięcy, 30 tysięcy, a może więcej? Specjalnie dla was sprawdziliśmy jakie są stawki za koncert najpopularniejszych polskich gwiazd. Te kwoty robią wrażenie, a niektóre wręcz zwalają z nóg! Ile za koncert życzy sobie Skolim, Sławomir albo Bayer Full? Sprawdźcie.

Ile za koncert biorą gwiazdy disco polo?

Stawki i zarobki gwiazd disco polo to tematy, które rozpalają internautów do czerwoności. Wiele osób zastanawia się ile za występ bierze np. król latino Skolim albo znany z zespołu Akcent Zenek Martyniuk. Okazuje się, że może się z tego uzbierać całkiem niezła sumka, szczególnie podczas wakacji, gdy sporo gwiazd jeździ po całej Polsce i gra nawet kilkadziesiąt koncertów w miesiącu. A ile trzeba zapłacić za jeden? Specjalnie dla Was sprawdziliśmy ile za występ biorą najpopularniejsze polskie gwiazdy disco polo i latino. W naszym rankingu znajdziecie m.in. stawki za koncert Skolima, Zenka Martyniuka, Sławomira, Bayer Full ze Sławomirem Świerzyńskim, Pięknych i Młodych i Boys. Niektóre z nich sprawiają, że serce może szybciej zabić. Na taką pensję niektórzy muszą bowiem pracować cały rok!

TOP GIRLS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Stawki koncertowe gwiazd disco polo

Ile trzeba zapłacić za występ gwiazdy disco polo? Okazuje się, że nie są to małe pieniądze. Najwięcej, co oczywiście zrozumiałe, biorą najpopularniejsze zespoły. Według cenników dostępnych w Internecie powyżej 30 tys. złotych trzeba zapłacić za występ Boys, Sławomira, Weekendu, Pięknych i Młodych i zespołu Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Nieco mniej powinniśmy wydać, gdybyśmy chcieli zorganizować koncert, na którym wystąpi król latino - Skolim. Ten ma sobie życzyć za koncert od 25 do 30 tysięcy złotych. Taniej o dziwo będzie natomiast wynająć zespół Bayer Full, w którym gra Sławomir Świerzyński. Ta formacja ma brać za występ od 20 do 25 tysięcy złotych. Podobne kwoty inkasuje Czadoman. Mniej cenią się Topky, które za koncert chcą od 10 do 15 tysięcy złotych. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie te kwoty mogą się nieco różnic od rzeczywistości - zarówno w górę, jak i w dół, ponieważ wiele zależy od negocjacji. Nie zapominajmy też o tym, że z tej sumki całość nie trafia do poszczególnych artystów, a jest ona odpowiednio pomniejszona przez koszty etc. Niemniej i tak nie są to małe pieniądze.