telewizja

Tyle zarabiają bohaterowie Gogglebox. Przed telewizorem! Agnieszka Kotońska zdradziła szczegóły

2024-05-16 7:50

Program Gogglebox. Przed telewizorem to jedna z najpopularniejszych produkcji nadawanych na antenie TTV. Jej uczestnicy zyskali sporą popularność i zasięgi w Internecie. Czy jednak sam udział w znanym formacie przekłada się na ich zarobki? Te zostały ostatnio ujawnione przez jedną z gwiazd produkcji - Agnieszkę Kotońską.

Gogglebox. Przed telewizorem: ile zarabiają uczestnicy?

Program Gogglebox. Przed telewizorem to jedna z najpopularniejszych produkcji, które są nadawane na antenie TTV. Format utrzymuje się w ramówce stacji już blisko od dekady, a wielu jego uczestników zyskało sporą popularność. Ci mogą liczyć nie tylko na występy w innych produkcjach telewizyjnych, ale i na spore zasięgi w Internecie. Chociażby Sylwia Bomba, którą obserwuje ponad 900 tysięcy osób. Na brak fanów nie mogą też narzekać m.in. Mariusz KozakIzabela Zeiske czy Agnieszka Kotońska. Ci są w programie od pierwszych sezonów i przez ten czas dorobili się pokaźnego grona miłośników. Czy jednak popularność i występy w Gogglebox. Przed telewizorem przekładają się na stan ich portfeli? Patrząc na niektóre mieszkania mogłoby się tak wydawać. Jednak ile w tym prawdy?

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Gogglebox. Przed telewizorem: zarobki uczestników

Wielu osobom wydaje się, że gwiazdy telewizyjnych programów zarabiają niebotyczne kwoty. Podobnie jest w przypadku show Gogglebox. Przed telewizorem. Można by przypuszczać, że za udział w show, które ma dobrą oglądalność i cieszy się sporym uznaniem widzów dostaje się duże pieniądze. Jaka jest jednak prawda? O zarobkach w programie Gogglebox. Przed telewizorem jakiś czas temu wypowiedziała się jedna z uczestniczek formatu - Agnieszka Kotońska. Czy gwiazdy produkcji TTV mogą liczyć na setki tysięcy? Okazuje się, że niekoniecznie. W rozmowie z Party gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem przyznała, że "To nie są kwoty z kosmosu, po prostu dostajemy wynagrodzenie za odcinek, tak, jakbyśmy chodzili do normalnej pracy". Jesteście zdziwieni? Trzeba jednak pamiętać o tym, że sam udział w odcinkach to część zarobków gwiazd programu. Wiele z nich zarabia też m.in. za reklamy, które zamieszczają w swoich social mediach, a tu kwoty mogą być już pokaźne.