telewizja

Tym zajmował się Mariusz Kozak przed Gogglebox. Przed telewizorem. Aż trudno uwierzyć

2024-05-19 16:50

Program Gogglebox. Przed telewizorem już od wielu lat cieszy się dużymi wynikami oglądalności i zainteresowaniem widzów. Produkcja TTV sprawiła, że wiele osób rozpoczęło pokaźną karierę, a niektórzy nawet zrezygnowali z pracy. Jedną z popularnych gwiazd formatu jest Mariusz Kozak. Czym zajmował się przed udziałem w show?

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem - to robił przed występem w TTV

Chyba nie ma drugiego takiego programu w telewizji, dzięki któremu zwykli ludzie stali się nagle popularni. Gogglebox. Przed telewizorem to produkcja, która cieszy się uznaniem widzów już od blisko 10 lat i zainteresowanie formatem nie słabnie. Ten początkowo wzbudził niemałe kontrowersje w naszym kraju, a bohaterowie byli krytykowani za zbyt mocne uwagi do prezentowanych programów. Jednak krytyka szybko zamieniła się w uznanie. I obecnie Gogglebox. Przed telewizorem jest jednym z najchętniej oglądanych programów TTV. To w nim swoje kariery zaczęło wiele osób. M.in. Sylwia Bomba, która wystąpiła nawet w show Taniec z gwiazdami, czy Agnieszka Kotońska. Sporo rozgłosu dostał też Mariusz Kozak, który programy komentował ze swoim ówczesnym partnerem Jackiem Szawiołą.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Czym zajmował się Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem?

Oglądający program Gogglebox. Przed telewizorem widzieli Mariusza Kozaka w różnych wydaniach. Na przestrzeni lat nieco się bowiem zmienił. Ba, zmienił nawet partnera. Mało kto jednak wie, czym Mariusz Kozak zajmował się zanim trafił do popularnego fromatu TTV. To jakiś czas temu bohater programu postanowił zdradzić w sieci. Możecie się nieźle zdziwić. Okazuje się bowiem, że zanim mężczyzna pojawił się w Gogglebox. Przed telewizorem pracował na infolinii call center. Dzwonił do ludzi i - jak sam mówi - sprzedawał im produkt, którego nie potrzebowali. Potem awansował i został nawet zarządzającym zespołem. Potem pracował u taty w firmie, która zajmowała się robieniem plandek, a nawet sprzedawał grochówkę. Po zakończeniu studiów zaczął pracę w banku jako analityk kredytowy, a finalnie trafił do działu marketingu. Trzeba przyznać, że to całkiem zawrotna kariera!

Listen to "Odc. 3 – Ostra Papryka" on Spreaker.