TVN zamknął swój znany kanał. Codziennie oglądały go tysiące osób

i

Autor: AKPA TVN zamknął swój znany kanał. Codziennie oglądały go tysiące osób

telewizja

Ulubiony hotelowy program znika z ramówki TVN! Fani reality show będą mocno zasmuceni

2024-06-24 23:13

Ta decyzja to dla widzów TVN spore zaskoczenie. I trudno się zresztą temu dziwić. Z ramówki znika bowiem popularny hotelowy program, który cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony oglądających. Jakie są powody takiej, a nie innej decyzji stacji? O tym możecie przeczytać poniżej w naszym artykule.

Hotelowe reality show wylatuje z TVN

Takiej decyzji widzowie TVN się nie spodziewali. Tym bardziej w kontekście popularnego, hotelowego reality show. Program od dłuższego czasu cieszył się bowiem sporym uznaniem wśród widzów. A jednak zapadła szokująca decyzja. Znany hotelowy format znika z anteny TVN. Mowa o programie Bitwa o gości. Ten w TVN zadebiutował podczas jesiennej ramówki w ubiegłym roku. Dość szybko zyskał zainteresowanie widzów stacji, a w sieci nie brakowało pozytywnych komentarzy. Na czym polegał format Bitwa o gości? Właściciele różnego rodzaju obiektów noclegowych odwiedzali siebie na wzajem, a następnie oceniali swoje hotele, pensjonaty i inne miejscówki. Wszystko przypominało, więc trochę produkcję Ugotowani. Niestety, mimo sporego zainteresowania widzów - program znika jednak z TVN.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Dlaczego hotelowy program znika z TVN?

Konwencja programu Bitwa o gości była niezwykle ciekawa i była nietypową odmianą w ramówce stacji. Szczególnie, gdy zestawi się ten format np. z innym reality show, jakim jest Hotel paradise. Jednak mimo to, Bitwa o gości nie utrzymała się w ramówce TVN i nie zobaczymy tego formatu w kolejnym sezonie? Dlaczego? Jak informują Wirtualnemedia stacja ma inne plany ramówkowe. Choć miały toczyć się rozmowy dotyczące tego, czy nie wprowadzić zmian w tym formacie i jednak nie pokazać tego hotelowego reality show w kolejnym sezonie. Najwyraźniej jednak nie osiągnięto porozumienia. A wielu widzów na pewno nie będzie pocieszonych z tego powodu.