Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi brama wjazdowa

i

Autor: Canva Zdjęcie ilustracyjne

Uszkodzona brama wjazdowa do garażu i afera na całą wspólnotę? Podejrzana jest Ada...

2023-02-20 11:24

Współczesne wspólnoty mieszkaniowe rządzą się swoimi prawami. Bo nie raz nie trzeba monitoringu, by ustalić winnego na przykład uszkodzenia bramy wjazdowej. Wystarczy co najmniej jeden "życzliwy sąsiad". A blokowa grupa aż kipi! Czy Ada przyzna się do winy?

Czy Ada uszkodziła bramę wjazdową?

Codziennie o świcie dzwonią i wkręcają słuchaczy. Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi to stały cykl, w którym słuchacze zgłaszają osobę do budzenia. Później pałeczkę przejmują Norbert, Konrad i Pawelec, którzy wcześnie rano swoim niecodziennym telefonem poprawiają komuś humor na cały dzień. Tym razem do zabawy zgłosił się Karol z prośbą o wkręcenie swojej żony Ady. W swoim zgłoszeniu napisał:

chciałbym wkręcić moja zonę Adrianę, parę dni temu ktoś uszkodził bramę wyjeżdżając z garażu, wszyscy szukają winowajcy szukając miedzy innymi o której godzinie kto wyjeżdżał , przed kim była dobra, a po kim już uszkodzona i kipi tam na grupie.

Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi codziennie przed 7:00 rano. Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: pierwszazmianabudziludzi.voxfm.pl

CZYTAJ TAKŻE: Miley Cyrus "Flowers" ale to Poranne Wyjce! To najlepsza przeróbka jaką usłyszysz

Listen to "Uszkodzona brama" on Spreaker.

Wesele Marzeń 2023 - FINAŁ! Sprawdź na czyim weselu wystąpi MiłyPan i Skolim! [GALERIA]

Poranne Wyjce - Zaleję Dziś Pałę