Cały ja - nowy cykl wywiadów z gwiazdami w VOX FM

i

Autor: VOX FM

Uwielbia pokazywać swoje ciało, ale czy chciałby zagrać w filmie erotycznym? Skolim w szczerej rozmowie

2023-03-24 18:00

Jak dużo trenuje? Czy zajada się fast-foodami? Która z jego piosenek jest najbardziej niedoceniana? Czy zagrałby w filmie erotycznym? Tego dowiecie się od samego Skolima. Przed Wami artysta jakiego nie znacie.

"Cały ja" w VOX FM

Gwiazdy które znamy z anteny VOX FM oraz z muzycznej sceny tym razem uchylają drzwi do swojego bardziej prywatnego świata. Opowiadają na pytania, których nikt wcześniej nie zadał. Zabierają nas w podróż poza ich muzyczną scenę. Odsłaniają inne kawałki siebie niż te, które znaliście do tej pory. Po prostu – pokażą się takimi jakimi są na co dzień. Dziennikarz radia VOX FM Paweł Doncbach od wielu lat rozmawia z gwiazdami na antenie. Tym razem to on jest ich gościem, który zza kamery wciela się w rolę przewodnika po ich prywatnym, wręcz intymnym świecie. Pierwszą gwiazdą, której sylwetkę będziecie mogli obejrzeć w cyklu "Cały ja" będzie Skolim. Odpowie na pytania o sekret swojej sylwetki, zdradzi też czy zagrałby w filmie erotycznym.

Szybkie pytania i szybkie odpowiedzi. Poznajcie lepiej gwiazdy, które lubicie, podziwiacie i których muzyki słuchacie. To właśnie w tym programie dzielą się z Wami osobistymi ciekawostkami ze swojego życia i zabierają w małą podróż po miejscach, które są im bliskie, w których spędzają sporo czasu, albo które bardzo lubią. Co szanują w innych ludziach, a czego nie tolerują, gdzie lubią spędzać urlop, jakie mają rytuały i jakie są ich marzenia. Odcinki możecie też oglądać na naszym kanale na YouTube.

Cały Ja - Skolim

Wesele Marzeń 2023 - FINAŁ! Sprawdź na czyim weselu wystąpi MiłyPan i Skolim! [GALERIA]