Viki Gabor zaliczyła zabawną wpadkę. A dopiero zdawała egzamin!

i

Autor: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/ East News Viki Gabor zaliczyła zabawną wpadkę. A dopiero zdawała egzamin!

Celebryci

Viki Gabor zaliczyła zabawną wpadkę. A dopiero zdawała egzamin!

2023-06-12 19:01

Viki Gabor to obecnie jedna z największych gwiazd swojego pokolenia. Młoda wokalistka zdawała niedawno egzamin ósmoklasisty, a już wkrótce rozpocznie naukę w liceum (choć w jej przypadku standardowy tryb nauczania nie wchodzi w grę). W miniony weekend 16-latka wystąpiła w Opolu i… zaliczyła zabawną gafę na Instagramie.

Viki Gabor ma wiele na głowie, a jak wiemy – błędy i drobne wpadki zdarzają się każdemu. Nawet sławnym wokalistkom. Viki wystąpiła w tym roku podczas ostatniego dnia festiwalu w Opolu, o czym nie omieszkała poinformować na Instagramie (gdzie jej poczynania śledzi niespełna 800 tys. osób). W jednym z InstaStories wkradł jej się jednak błąd, który mocno rozbawił internautów.

CZYTAJ TAKŻE: Kevin Mglej spełnił swoje wielkie marzenie. Wszystko dzięki Roksanie Węgiel

Viki Gabor zaliczyła zabawną wpadkę

Nie wiemy, czy to kwestia pośpiechu, czy Viki Gabor jest kolejną osobą, której autokorekta postanowiła spłatać psikusa. W drodze do Opola piosenkarka wrzuciła na InstaStories relację z samochodu z dopiskiem:

Hej dzisiaj śpiewam w Opolu. […] Oh and skim sie widzee?

Skim, zamiast Z kim, rzuciło się oczywiście w oczu całemu zastępowi internautów, ale na szczęście całość odebrana została głównie w sposób humorystyczny i na Viki nie spadł większy hejt.

Viki Gabor nie pójdzie do normalnego liceum. Podjęła odważną decyzję

Jakiś czas temu Viki udzieliła wywiadu Plotkowi, w którym wyznała, że zwykły tryb nauczania w szkole średniej nie jest dla niej. Z uwagi na wykonywany przez siebie zawód i fakt, iż jest osobą publiczną, postawiła na nauczacie indywidualne.

Każdy by się na mnie patrzył, nie czułabym się komfortowo. Na tym etapie indywidualny tok nauczania to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o mnie – stwierdziła.

Jak dobrze znasz polskie przeboje lat 90.? Quiz z legendarnych hitów

Pytanie 1 z 9
Z którego albumu Ich Troje pochodzi utwór Ci Wielcy?
Ich Troje - Ci wielcy
VOX: sonda damsko męska