WOŚP 2021. VOX FM gra razem z Orkiestrą. Przyłącz się i poprowadź program

i

Autor: VOX FM WOŚP 2021. VOX FM gra razem z Orkiestrą. Przyłącz się i poprowadź program

VOX FM gra z WOŚP. Krzysztof wygrał licytację i poprowadzi Best Listę!

2021-02-01 11:12

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, podobnie jak licytacja VOX FM. W tym roku współprowadzenie programu w ulubionej radiowej stacji wylicytował Krzysztof z Trójmiasta.

„Zawsze słucham VOX FM, a moim marzeniem było poprowadzić listę przebojów”- mówi w rozmowie z voxfm.pl Krzysztof – zwycięzca aukcji VOX FM na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zwycięzca licytacji może wybrać współprowadzenie poranka VOX FM czyli Pierwszej Zmiany, dowolnego programu weekendowego albo Best Listy. Krzysztof nie ma wątpliwości, co wybierze. Krzysztof nie działał jednak sam, miał wspólnika. W spełnieniu marzenia, a przy okazji wsparciu WOŚP pomógł tata – Andrzej.

Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, że jest szansa poprowadzić program w radiu, a przy okazji przekazać pieniądze na cel charytatywny. Tata dołożył dwa tysiące złotych. Ja miałem resztę. Ustawiłem budzik na rano żeby nie przespać końca aukcji i się udało. Poprowadzę Best Listę VOX FM- opowiada podekscytowany Krzysztof.

Dzięki Krzysztofowi VOX FM przekaże na konto WOŚP pięć tysięcy i pięć  złotych! O specjalnym wydaniu Best Listy VOX FM z udziałem Krzysztofa powiadomimy Was niebawem na voxfm.pl.