Konrad Skolimowski - Skolim

i

Autor: screen z Instagram/@skolim__ Na scenie Skolim, na ekranie Konrad Skolimowski. Poznajcie bliżej sylwetkę gwiazdy "Wyglądasz Idealnie"

W teledyskach zawsze otaczają go piękne kobiety! Kim jest Skolim? Wiek, wzrost, Barwy Szczęścia, żona

2023-08-08 13:18

Swoją muzyczną karierę rozpoczął w 2017 roku, jednak w mediach pojawia się już od wielu lat. Znany z popularnego serialu Skolim, a właściwie Konrad Skolimowski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd, między innymi dzięki "Wyglądasz idealnie". Kim jest Skolim - wiek, wzrost, żona, dzieci, serial - to najczęściej wyszukiwane hasła w temacie artysty. Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania znajdziecie w artykule.

Skolim - kim jest?

Na scenie funkcjonuje jako Skolim, a jako aktor występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem - Konrad Skolimowski.

Skolim - wiek

Konrad Skolimowski urodził się w 1996 roku. Niestety nie jest znana dokładna data urodzenia artysty. Wiadomo, że w tym roku (2023) kończy on 27 lat.

SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!

Skolim - wzrost

Z dostępnych w sieci informacji wynika, że Skolim mierzy 176 cm.

Skolim - serial

Konrad Skolimowski widzom serialu Barwy Szczęścia jest doskonale znany z roli Patryka. W emitowanym przez TVP serialu gra życiowego partnera Agaty (Natalia Zambrzycka). Na szklanym ekranie zadebiutował w 2014 roku grając w serialach Na Wspólnej oraz Niebezpieczne związki.

Skolim - żona

Wiele fanek będzie rozczarowanych informacją, że serce Konrada Skolimowskiego jest już zajęte. Ukochana Skolima nazywa się Aleksandra Sarnecka.

Skolim - Prime MMA

Konrad Skolimowski ma na koncie udany występ na gali Prime Show MMA. Jaś Kapela został przez niego znokautowany w drugiej rundzie pojedynku na gali "Prime 2: Kosmos".

Skolim - dzieci

Razem z drugą połówką Konrad Skolimowski doczekał się dwóch synów. Na początku 2020 roku urodził się pierwszy z nich Jaś. Półtora roku później Skolim po raz drugi został ojcem - Antoś urodził się w sierpniu 2021 roku.

Skolim - Wyglądasz Idealnie

"Wyglądasz idealnie" to największy hit Skolima. Teledysk ma ponad 154 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Nic dziwnego, bo to kawałek idealny do tańca!

Sonda
Czy piosenka Skolima "Wyglądasz Idealnie" jest hitem wakacji 2022?