Wakacyjna Trasa Dwójki w Wilnie

i

Autor: AKPA Wakacyjna Trasa Dwójki w Wilnie

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - Augustów. Kiedy i gdzie oglądać oraz kto wystąpi 10 lipca w Augustowie?

2022-07-09 18:30

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 tym razem zawita na Suwalszczyznę. Po koncercie w Wilnie czas na Augustów gdzie w niedzielę,10 lipca zaprezentują się polskie i zagraniczne gwiazdy. W ramach hasła „Lato, Muzyka Zabawa” zaśpiewają m.in.: Czadoman, Bayera czy In-Grid. Kto jeszcze wystąpi 10 lipca w Augustowie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 rozkręca się. Polskie i zagraniczne gwiazdy zatrzymają się na drugim już przystanku. Tym razem czeka nas augustowska noc, pełna wrażeń ale czy będzie, parna i gorąca, jak w piosence („Augustowskie noce”) Marii Koterskiej? Nawet jeśli pogoda dziesiątego lipca nie dopisze, to o gorącą atmosferę zadbają artyści. Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie zapewni widzom i uczestnikom koncertu plejadę polskich i zagranicznych gwiazd. W ubiegłym roku swoje najsłynniejsze hity zaśpiewała m.in.: Edyta Górniak, francusko-włoska formacji Shanguy, Piękni i Młodzi czy królowa Euro 2012 – Oceana. Kto wystąpi 10 lipca 2022 w Augustowie i gdzie oglądać kolejny koncert pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa”?

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Roxen – „Ufo” wraca na podium. Kto zwyciężył 414 notowanie?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Kto wystąpi 10 lipca w  Augustowie?

Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie przyciągnie fanów muzyki tanecznej i nie tylko.10 lipca w Augustowie wystąpi sporo gwiazd disco polo i pop. Na scenie augustowskiego amfiteatru zaprezentują się: Bayera, Czadoman, Francesco Monte, Golec uOrkiestra, In-Grid, Joanna Moro, Masters, Mikołaj Krawczyk, Senhit, Sienna Gospel Choir, Tre Voci. Gdzie oglądać?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Wakacyjna Trasa Dwójki w Augustowie już w Niedzielę ale czy pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Kiedy i gdzie oglądać koncert 10 lipca w  Augustowie?

Wakacyjna Trasa Dwójki, jak zawsze odbędzie się w niedzielę. Drugi przestanek pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa" w Augustowie rozpocznie się 10 lipca o 21:00. O tej samej godzinie będzie można oglądać transmisję koncertu na antenie TVP2, a także w TVP Polonia. Godzinę wcześniej wyemitowana zostanie powtórka Wakacyjnej Trasy Dwójki z Wilna.

Pokaż na co Cię stać i zgarnij 20 000 złotych od VOX FM