Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Stalowa Wola z największymi gwiazdami disco polo! O której godzinie oglądać i kto wystąpi 24 lipca w Stalowej Woli?

i

Autor: materiały prasowe Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Stalowa Wola z największymi gwiazdami disco polo! O której godzinie oglądać i kto wystąpi 24 lipca w Stalowej Woli?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 – Stalowa Wola z największymi gwiazdami disco polo! O której godzinie oglądać i kto wystąpi 24 lipca w Stalowej Woli?

2022-07-23 11:58

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 z kolejnym przystankiem. Tym razem gospodarzem koncertu będzie Stalowa Wola. Czwarty koncert to gratka dla miłośników disco polo. Impreza pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa” będzie okazją do wielkiego święta – 30 lat disco polo. 24 lipca w Stalowej Woli wystąpią największe gwiazdy gatunku. Nie zabraknie zespołu Boys czyli weteranów polskiej sceny. Kto jeszcze wystąpi w Stalowej Woli podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022? Prezentujemy listę artystów oraz godzinę transmisji Wakacyjnej Trasy Dwójki w Stalowej Woli 24 lipca 2022! Sprawdzamy też, jako dojechać na miejsce koncertu.

30 lat disco polo to temat przewodni czwartego koncertu pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa”. Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli będzie czwartym koncertem na trasie. W niedzielę 24 lipca na scenie zaprezentują się artyści, którzy tworzą scenę disco polo od początku jej istnienia, a także młode zespoły, które stawiają pierwsze kroki w tym świecie. W Stalowej Woli usłyszymy więc hit „Jesteś szalona” zespołu Boys. Z pewnością nie zabraknie także  innych kawałków, za które fani uwielbiają Marcina Millera. Będzie można usłyszeć także największe przeboje zespołu Piękni i Młodzi. Kto jeszcze wystąpi podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Stalowej Woli w niedzielę, 24 lipca 2022?

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokazuje naturalne kształty. "Bogini seksu!" [GALERIA]

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Stalowa Wola - kto wystąpi w niedzielę 14 lipca? Lista artystów

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Stalowej Woli upłynie pod znakiem disco polo dlatego na scenie nie zabraknie czołowych artystów prezentujących ten gatunek. Lista artystów jest bardzo długa. W niedzielę, 24 lipca na scenie w Stalowej Woli wystąpią: Classic, Boys, Model MT, Shazza, Mr Dex, Solaris, Fanatic, Camasutra, Long & Junior, Masters, Andre, Mejk, Milano, Top One, Czadoman, Skaner, Jorrgus, Piękni i Młodzi, Playboys, Imperium.

NIE PRZEGAP: Marcin Miller (Boys) wylądował w szpitalu. „Pić trzeba z głową” – mówi w VOX FM

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Stalowa Wola - gdzie i o której godzinie oglądać koncert w niedzielę 24 lipca?

Koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki w Stalowej Woli rozpoczyna się o godzinie 21:00. Transmisja koncertu w Stalowej Woli "Lato muzyka zabawa" dostępna będzie także 24 lipca na antenie TVP2 oraz TVP Polonia. Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 21 :00.

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - Stalowa Wola. Jak dojechać na koncert? Darmowe autobusy dla uczestników

Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli to wielkie wydarzenie nie tylko dla fanów disco polo ale także dla mieszkańców miasta. Z okazji koncertu MZK przygotowało bezpłatne autobusy. Mimo, że koncert pod hasłem „Lato, Muzyka, Zabawa” rozpoczyna się o 21:00 to już od 15:00 na uczestników imprezy na Błoniach Nadwiślańskich czeka sporo atrakcji. Jak informuje portal stalowawola.naszemiasto.pl MZK przygotował dodatkowe linie autobusowe.

- W celu ułatwienia mieszkańcom dotarcia na koncerty ulubionych wykonawców, od godziny 14.00 cała komunikacja miejska, zgodnie z obowiązującym w tym dniu rozkładem jazdy, będzie kursować za darmo. Dodatkowo uruchomione zostaną specjalne bezpłatne linie autobusowe, które zabiorą zainteresowanych z terenu Stalowej Woli (linia M), Niska (linia N), Pysznicy (linia K), spod CH VIVO! (linia V), Kauflandu (linia A), L.Eleclerc’a (linia E), z osiedla Charzewice (linia B) i Hutnik (linia H). Autobusy linii dodatkowych będą wysadzać i zabierać pasażerów z przystanków „Poniatowskiego – LIDL” skąd na miejsce wydarzenia należy udać się pieszo – informuje lokalny portal.

Marcin Miller i Boys. Quiz z piosenek oraz historii zespołu. Tylko dla prawdziwych znawców

Marcin Miller i Boys. Quiz z piosenek oraz historii zespołu. Tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. „Jesteś szalona” to jednen z największych hitów zespołu Boys. Kto jest jego autorem?
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu

Co słychać u gwiazd? Posłuchaj podcastu "Goście jest Weekend - zaprasza Paweł Doncbach.

Listen to "Goście Jest Weekend" on Spreaker.